پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما

اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
برنامه بچه ها سینما با اکران و تحلیل بچه رییس شنبه 23 شهریورماه از ساعت 17 در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار میشود

 
بچه ها به دلایل زیادی خواهان تماشای کارتون ها هستند. آنها در انیمیشن ها انسان هایی را در شکل های بامزه یا عجیب با لباسهایی رنگارنگ می بینند. کودکان معمولا از سنین 3 تا 9 سالگی تماشای کارتون را آغاز می کنند.
در این دوران آنها ویژگی هایی از جمله ذهنیت رو به رشد، کنجکاوی و توانایی یادگیری سریع به وسیله مشاهده دارند و به همین دلیل کارتون ها به طور مستقیم بر ذهن و ماهیت آنها تاثیر می گذارند.
فاطمه شفیعی، مدیر دفتر تخصصی رسانه در این رابطه اظهار کرد: برنامه بچه ها سینما با اکران و تحلیل بچه رییس شنبه 23 شهریورماه از ساعت 17 با حضور زهرا لاهیجانیان و آسیه معینی در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار میشود.
وی در ادامه با بیان اینکه علاقه مندان برای تهیه بلیط به  GISHEH8.COM  مراجعه کنند، افزود: بچه رییس روایت درگیری دو برادر در یک خانواده است که خانواده همیشه انگشت اتهام را به سمت برادر بزرگتر می‌گیرند و فکر می کنند به برادر کوچک تر حسادت می‌کند که در آخر هم دو برادر برای پیشبرد اهدافشان با هم متحد می شوند.
مدیر دفتر تخصصی رسانه در ادامه گفت: این انیمیشن در جشنواره های مختلفی شرکت  و مخاطبان زیادی را جذب کرده است  و با هدف آموزش برخورد صحیح با فرزندان و فرق نگذاشتن بین آن ها اکران می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.