سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

اولین مرکز تخصصی خانواده در اصفهان افتتاح شد

اولین مرکز تخصصی خانواده در اصفهان افتتاح شد
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از افتتاح مرکز تخصصی خانواده با رویکرد تولید محتوا در حوزه خانواده در اصفهان خبر داد.

مرتضی رشیدی با اشاره به افتتاح این مرکز افزود: آن چیزی که ما را بر آن داشت تا به فکر راه اندازی یک مرکز تخصصی در حوزه خانواده باشیم اهمیت نقش و جایگاه خانواده در روابط میان فردی، شکل دادن یک شهر زیست پذیر، شکل دادن یک شهر مشارکت پذیر و هم‌چنین شکل دادن به شهروند فرهنگی بوده است.
وی با بیان اینکه خانواده به عنوان مهم ترین اصل و پایه یک نهاد اجتماعی همواره مورد توجه مدیریت شهری اصفهان بوده است، تصریح کرد: راه اندازی مرکز تخصصی خانواده با رویکرد تولید محتوا در حوزه خانواده می تواند نقش تاثیرگذاری هم در شهر اصفهان و هم در کشور ایفا کند.
وی ادامه داد: مرکز تخصصی خانواده را به عنوان یک مرجع علمی از فعالیت های پژوهشی اجرایی در حوزه خانواده قلمداد می کنیم لذا سیاست  ما در معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بر همین مبنا پایه گذاری شده که انشاءا... بتواند یک مرکز بسیار تاثیرگذار در حوزه خانواده در سطح شهر اصفهان باشد.
رشیدی با بیان اینکه مرکز خانواده پیش‌تر در چارت حوزه اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به عنوان یک مرکز ستادی فعالیت داشته است، گفت: این مرکز با هماهنگی، پیگیری ها و حمایت های کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان از یک مرکز ستادی به یک مرکز شهری تبدیل شده است که فعالیت ها و گسترش فعالیت های آن از وضع موجود بسیار بیشتر خواهد شد.
 وی خاطرنشان کرد: این مرکز شاید اولین مرکز تخصصی خانواده در کل کشور است که به تولید محتوا در حوزه خانواده خواهد پرداخت که به عنوان یکی از برنامه های اجتماعی شهرداری بسیار حائز اهمیت بوده و ما برای نهاد خانواده به عنوان اصلی ترین نهاد اجتماعی برنامه ریزی های مفصلی داریم تا بتواند به ساخت و شکل گیری یک شهر فرهنگی در آینده کمک کند.
گفتنی است؛ آیین افتتاح مرکز تخصصی خانواده به همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، صبح روز  دوم خرداد ماه ساعت 10 صبح در خیابان آبشار، حدفاصل پل بزرگمهر و پل خواجو، بعد از خانه هنرمندان برگزار شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.