دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

برگزاری ششمین نشست انتقال تجربه با حضور سید روح اله حجازی

برگزاری ششمین نشست انتقال تجربه با حضور سید روح اله حجازی
دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان  پیرو برنامه نخستین دوره نشست های تحلیلی/ آموزشی فنون فیلم نامه نویسی اصفهان در زمستان 95، و نظر به این که اصلی ترین هدف و مأموریت دفتر تخصصی سینما تمرکز بر حوزه "فیلم نامه" می باشد، در سال 96 به برگزاری برنامه ای با عنوان "انتقال تجربه" اقدام کرده است.

اولین جلسه این سلسله نشست ها  با حضور "مازیار میری" و "امیر عربی" 11 مرداد، دومین جلسه 4 شهریور با حضور استاد "امراله احمدجو" ، سومین جلسه اول مهرماه با حضور "سعید عقیقی"، چهارمین جلسه ششم آبان ماه با حضور "هادی مقدم دوست" و پنجمین جلسه نیز در 18 آذر با حضور "محمدرضا گوهری" برگزار شده است.
"سید روح ا... حجازی"، فیلم نامه نویس، کارگردان و تهیه کننده سینما در ششمین برنامه از این سلسله نشست ها،  به عنوان مهمان برنامه حضور خواهد داشت.
این برنامه روز شنبه دوم دی ماه ازساعت 16 در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار خواهد شد که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره 32243895 تماس حاصل کنند.
گفتنی است؛ سید روح اله حجازی متولد سال 1358 در شهر آبادان است. او  فنون فیلمسازی را به صورت تجربی فراگرفته و از هفده‌سالگی شروع به ساخت کلیپ و فیلم کوتاه کرده است و در همان دوران هم توانسته است جوایزی دریافت کند. حجازی بیش از 20 فیلم ویدیویی، کوتاه داستانی، مستند و نماهنگ در کارنامه خود دارد و اولین فیلم سینمایی خود را با نام "درمیان ابرها"  در سال 1386 ساخته است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.