دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

افزایش دو برابری رشته های "جام مولای عرشیان" در ماه رمضان امسال

افزایش دو برابری رشته های "جام مولای عرشیان" در ماه رمضان امسال
معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از افزایش دو برابری رشته‌های مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رمضان 98 خبر داد.

حبیب‌اله ناظریان با اعلام برگزاری مسابقات ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: سال گذشته مسابقات ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان در 18 رشته برگزار شد که با تعاملی که با اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، هیأت‌های ورزشی استان و دیگر نهادها داشتیم، این مسابقات با استقبال خوبی از سوی شرکت‌کنندگان و خانواده‌ها روبه‌رو گردید.
معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به افزایش رشته‌های مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رمضان 98 ادامه داد: مسابقات امسال را با همکاری نزدیک به 30 هیأت ورزشی و در حدود 35 رشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم که با رشد دو برابری نسبت به سال گذشته روبه‌رو بوده است.
ناظریان گفت: این افزایش رشته‌ها جز با همدلی، تعامل، هم‌فکری و هم‌افزایی به دست نمی‌آمد و خوشبختانه تمام مسئولان دست‌اندرکار در این امر همکاری خوبی با ما داشتند لذا امیدوارم در ماه مبارک رمضان شاهد اجرای مناسب این مسابقات باشیم.
او تصریح کرد: مسابقات ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان ویژه آقایان و بانوان از شب اول ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود و به جز ایام سوگواری، تا پایان این ماه ادامه دارد که در برخی رشته‌ها مسابقات در رده سنی بزرگسالان نیز برگزار می‌شود.
معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بیان داشت: برای نخستین بار 6 رشته ورزشی ویژه جانبازان و معلولان نیز در این مسابقات گنجانده شده است.
ناظریان اظهار داشت: مسابقات بخش بانوان با عنوان "جام بانوی قدسیان" در رشته‌های والیبال، تکواندو، بدمینتون، وزنه‌برداری، تنیس روی میز، شطرنج، کاراته، تیراندازی با کمان، اسکواش، دوچرخه‌سواری مهارتی و نمایشی، دوومیدانی، کونگ‌فو، هندبال، تیراندازی با تفنگ، کبدی، اسکیت سرعت و اسکیت هاکی و فوتسال ویژه دانشجویان دانشگاه اصفهان و رشته های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان شامل بسکتبال سه نفره، والیبال نشسته، تیراندازی با کمان، تیراندازی با تفنگ، بوچیا و تنیس روی میزبرگزار می‌شود.
او اضافه کرد: مسابقات بخش مردان نیز با عنوان "جام مولای عرشیان" در رشته‌های بسکتبال، تکواندو، بدمینتون، واترپلو، جودو، وزنه‌برداری، تنیس روی میز، شطرنج، بازی‌های رایانه‌ای، کاراته، ووشو، اسکواش، دوچرخه‌سواری مهارتی و نمایشی، دوومیدانی، تیراندازی با تفنگ، کشتی، کونگ‌فو، ورزش باستانی، بوکس، هندبال، تیراندازی با تفنگ، کبدی، اسکیت سرعت و اسکیت هاکی، مچ‌اندازی، فوتبال گل کوچک، فوتسال ویژه دانشجویان دانشگاه اصفهان و رشته های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان شامل بسکتبال سه نفره، والیبال نشسته، تیراندازی با کمان، تیراندازی با تفنگ، بوچیا و تنیس روی میز برگزار خواهد شد.
معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تأکید کرد: در برگزاری جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان، تمامی اقشار و سلیقه ها را در نظر گرفته ایم.
ناظریان خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی ما همگانی کردن ورزش، تحرک، نشاط، شادابی و سلامت است که علاوه بر رویکرد مثبت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان درباره این موضوع، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان نیز بر این امر تأکید فراوان دارد.
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.