سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

افتتاح طرح "به وقت نوجوانی" در پارک کوهستانی صفه

افتتاح طرح "به وقت نوجوانی" در پارک کوهستانی صفه
طرح "به وقت نوجوانی" روز جمعه 14 تیرماه در پارک کوهستانی صفه افتتاح می شود.

این طرح به عنوان پاتوقی برای نوجوانان شهر با همکاری ادارات فرهنگی اجتماعی شهرداری‌های مناطق پانزده گانه شهر اصفهان اجرا می‌شود.
طبق سند "شهروندی فرهنگی" به عنوان اولویت نخست خانه نوجوان، هدف از اجرای طرح پاتوق "به وقت نوجوانی"، ایجاد و احیای پاتوق‌های فرهنگی و اجتماعی شهر اصفهان است.
یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این طرح استعدادیابی از بین نوجوانان و آماده کردن آنها برای حضور در رویدادهای گوناگون و همچنین تقویت مسئولیت‌پذیری و مشارکت اجتماعی در میان آنها است.
در حین اجرای این طرح 60 تسهیلگر حوزه نوجوان را آموزش می‌دهیم و به فراخور نیاز هر منطقه این تسهیل‌گران را در مناطق مستقر می‌کنیم که وظیفه ارتباط با نوجوانان، برنامه‌ریزی برای برگزاری دورهمی‌ها و اردوها و سایر موارد را بر عهده دارند.
آیین افتتاحیه این طرح از سوی خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری منطقه پنج شهرداری روز جمعه 14 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل پارک کوهستانی صفه برگزار می شود.
گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح پاتوق به وقت نوجوانی می‌توانند با شماره تلفن 32304030 تماس بگیرند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.