یکشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


آموزش اتحاد به کودکان در تئاتر "پیک نیک در میدان جنگ"
 پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان
 

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند
 


بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ
 

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار
 

  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"

  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"
جاده سلامت منطقه 11 شهرداری اصفهان عصر امروز 27 تیرماه در پارک شهدای مدافع حرم افتتاح می شود.

هر قدر اوقات فراغت پربارتر و بانشاط تر باشد، شاخصه های سلامت های روانی و اجتماعی بالاتر می رود و اگر جامعه ای از این ویژگی ها برخوردار نباشد، شاخصه های سلامت اجتماعی آن پایین تر و آسیب ها و احساس تنهایی در آن بیشتر می شود.
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا  تابستان امسال با همکاری مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان به صورت محله محور با هدف ارتقای سلامت اجتماعی به برگزاری برنامه هایی برای ایجاد تفریحات سالم و پُرکردن اوقات فراغت اقدام کرده است.
در این برنامه ها به شاخصه های یک تفریح خوب که حضور اعضای خانواده، سالم بودن آن، متناسب با سن، نوع جنسیت افراد و وجود توافق میان گروه و اعضای خانواده در موضوع و مكان تفریح می‌باشد، توجه شده است.
سید هاشم موسوی در این خصوص اظهار کرد: برنامه زنگ تفریح با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هر پنجشنبه از 20 تیر تا 7 شهریورماه در پنج پارک با حضور کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
رییس اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 شهرداری اصفهان افزود: برنامه "چتر کرامت" نیز عنوان برنامه ویژه دهه کرامت بود که از 21 تا 27 تیرماه در پارک مدافعان حرم و امام رضا(ع) برگزار شد که اختتامیه آن با افتتاحیه هشتمین ایستگاه ورزش شهروندی در جاده سلامت همراه است.
وی تصریح کرد: جاده سلامت به عنوان اولین ایستگاه ارزیابی سلامت و استقامت با همکاری اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همراه با تابلوهای ورزشی راهنمای ورزشکاران عصر امروز 27 تیرماه ساعت 18:30 در قالب ویژه برنامه "تاب‌ستانه"در پارک شهدای مدافع حرم، مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه محله عمودی نیز با مشارکت اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در منطقه 11 شهرداری اصفهان برگزار می‌شود که به آموزش مسائل شهروندی، بازیافت و حمل و نقل می‌پردازد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.