پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان خبر داد:

افتتاح اولین جاده سلامت «فعال باش اصفهان» در منطقه رهنان

 افتتاح اولین جاده سلامت «فعال باش اصفهان» در منطقه رهنان

جاده سلامت با عنوان «فعال باش اصفهان» برای اولین بار در منطقه 11 شهرداری جهت پایش سلامتی ساکنان این منطقه افتتاح شد.


 مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان با اشاره به افتتاح جاده سلامت در پارک شهدای مدافع حرم در منطقه رهنان اصفهان اظهار داشت: این جاده با عنوان «فعال باش اصفهان» تست پیاده روی راکپورت را در مسافت 1609 متر راه رفتن ارزیابی می کند، تست مذکور تست میدانی، علمی و معتبر با هدف اندازه گیری آمادگی قلبی عروقی است و به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا پیاده روی سالم، سودمند و لذت بخش داشته باشند.

حمید اشرفی افزود: جاده سلامت «فعال باش اصفهان» با جدول بندی سنی از 20 سال تا بالای 60 سال و توضیح نحوه اجرای تست پیاده روی راکپورت برای اولین بار در شهر اصفهان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس جدول سنی و درجه بندی از خیلی ضعیف تا عالی آمادگی قلبی عروقی شرکت کنندگان در تست پیاده روی سنجیده می شود افزود: بررسی و پایش نتایج، می تواند به آگاهی از سلامت ساکنان منطقه 11 شهرداری منجر شده و شهروندان از وضعیت سلامت خویش آگاه شوند.

وی با اعلام افزایش ایستگاه های ورزش صبحگاهی تصریح کرد: 4 ایستگاه ورزش صبحگاهی در منطقه 11 شهرداری موجود بود که با افتتاح مراکز ورزش صبحگاهی بیشتر در منطقه رهنان این تعداد به 8 ایستگاه افزایش یافته است.

اشرفی با اشاره به اینکه پارک شهدای مدافع حرم در راستای افزایش نشاط اجتماعی در سال گذشته به بهره برداری رسید خاطرنشان کرد: با افتتاح جاده سلامت اتفاق مهمی برای شهروندان غرب اصفهان افتاد که در حال حاضر با افزایش ایستگاه های ورزش صبحگاهی و برگزاری رویدادهای تابستانه که به همت مدیریت شهری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به تحقق پیوسته می توان بیش از گذشته نشاط اجتماعی و تندرستی را در بین ساکنان این منطقه شاهد بود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.