سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

اعلام نفرات برتر کونگ فو در جام مولای عرشیان

اعلام نفرات برتر کونگ فو در جام مولای عرشیان
رقابت های کونگ فو جام مولای عرشیان با حضور 153ورزشکار در ورزشگاه کوثر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات کونگ فو آقایان با عنوان جام مولای عرشیان از سوی معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت کونگ فو در سالن کوثر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
این مسابقات با حضور 153ورزشکار در بخش آقایان و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو شب برگزار شد.
رییس هیأت کونگ فو استان اصفهان درخصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: ما در طول سال نزدیک به 50 مسابقه برگزار می کنیم. هر سال در ماه مبارک رمضان مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان برگزار می شود  که خوشبختانه امسال با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان این دوره را برگزار کردیم که توانستیم همکاری بسیار خوبی را با این سازمان داشته باشیم.
حیدرعلی عارفیان ادامه داد: ما توانستیم در بخش آقایان و بانوان و در سه رده سنی این دوره را برگزار کنیم که در سطح بسیار بالایی انجام شد و تمام ورزشکاران چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ قدرت بدنی از آمادگی بالایی برخوردار بودند.
وی گفت: کونگ فو رشته ای است که در مسابقات آزاد و نیمه آزاد حرف برای گفتن دارد و خوشبختانه پیشکسوتان این ورزش همیشه هم سو با اهداف برنامه های هیأت کونگ فو حرکت کرده اند و اولین هدف ما وحدت بوده و لذا در راه رونق این ورزش گام برمی داریم.
وی افزود: ورزش کونگ فو اولین ورزشی است که محصول کشور ایران بوده و در آسیا و جهان ثبت می شود، ما تصمیم داریم کونگ فو را ثبت جهانی کنیم و این امر یک رزم ملی است که ان شااله بتوانیم  در این مسیر پله های ترقی را یک به یک طی کنیم.
 
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
رده سنی نونهالان:
در وزن 20- کیلوگرم امیرحسین کشوری، ابوالفضل خودسیانی و متین آسیابان مقام اول تا سوم
در وزن22- کیلوگرم شایان گلشاهی، امیرعلی اسماعیلی ویوسف نوربخش مقام اول تا سوم
در وزن 24- کیلوگرم متین علیزاده، فرشاد شاکری و علی قربانی مقام اول تا سوم
در وزن 27- کیلوگرم مهدی قاسمی، رضا کیانپور و جواد رضایی مقام اول تا سوم
در وزن 30- ابوالفضل اسدی، بهرام بدرخانی و علیرضا کاظمی مقام اول تا سوم
در وزن 33- کیلوگرم محمد عمادی، محمد زراعت کار و پارسا غفاری مقام اول تا سوم
در وزن 37- کیلوگرم دانیال دریس، محمدرضا عالی و ابوالفضل معصوم زاده مقام اول تا سوم
در وزن 41- کیلوگرم ابوالفضل امینی، اکبر محمدی و علی علی نقی مقام اول تا سوم
در وزن 45- کیلوگرم دانیال بهداروند، امیر تمیزی و احسان فاتحی مقام اول تا سوم
رده سنی نوجوانان:
در وزن 35- کیلوگرم عارف زمانی ، یاشا شیرانی و امید عباسی مقام اول تا سوم
در وزن 38- کیلوگرم عرفان نوروزی، ابوالفضل عابدیان و حسین صفری مقام اول تا سوم
در وزن 41- کیلوگرم مسیح تاجران، حسین کریمی و محمد رنجکش مقام اول تا سوم
در وزن 44- کیلو گرم حسین محمدی، ابوالفضل داوری و آرمان زرین مقام اول تا سوم
در وزن 47- کیلوگرم نیما توسلی، امیر حمزه زاده و علیرضا عابدی مقام اول تا سوم
در وزن 51- کیلو گرم حسین حمید، علی ذبیحی و حسین باقریان مقام اول تا سوم
در وزن 55- کیلوگرم علی قاسمی، علی اسدی و رسول صفاری مقام اول تا سوم
در وزن 63- کیلو گرم ایمان حلوایی، ابوالفضل عطایی و محمد رحمانی مقام اول تا سوم
در وزن 68- کیلوگرم ابوالفضل شمس، مهدی آسیابان و متین محسنی مقام اول تا سوم
در وزن 78- کیلوگرم محمد کاظمی، امین بلیوند و شایان شاکری مقام اول تا سوم
رده سنی جوانان:
در وزن 51- کیلوگرم محمد کرمی، پیام صادقی و علیرضا رشتبرزاده مقام اول تا سوم
در وزن 55- کیلوگرم عباس مرید صاحب، اکبر صفاری و مهدی حیدری مقام اول تا سوم
در وزن 59- کیلوگرم سیاوش امیری، مهدی بیغمیان و ابوالفضل عابدی مقام اول تا سوم
در وزن 63- کیلوگرم اکبر نیکبخت، محسن اسماعیلی و علی کاظمی مقام اول تا سوم
در وزن 68- کیلوگرم امیر زمانی، حسین سعیدی و حبیب عابدی مقام اول تا سوم
در وزن 73- کیلوگرم، رضا محمدی، علیرضا میرزاپور و حمید سعیدی مقام اول تا سوم
در وزن 115+ کیلوگرم جواد غیور، علیرضا دانشمند و مهدی عالی مقام اول تا سوم
در بخش تیمی:
در رده سنی نونهالان تیم های نبرد، پویا رزم و انتظار مقام اول تا سوم
در رده سنی نوجوانان تیم های نبرد، استاد همایی و لنجان مقام اول تا سوم
در رده سنی جوانان تیم های مبارکه، نبرد و سمندری مقام اول تا سوم را کسب کردند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.