جمعه - ۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

اعلام برترین های مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه

اعلام برترین های مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه
رقابت های تیراندازی جانبازان و معلولین در جشنواره مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ورزشگاه شهید میثمی برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت جانبازان و معلولین استان اصفهان در سالن ورزشی شهید میثمی برگزار شد.
دبیر هیأت جانبازان و معلولین استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: امسال در مسابقات مولای عرشیان و بانوی قدسیان 6 رشته ورزشی نیز در بخش جانبازان و معلولین حضور دارند که یکی از آنها تیر اندازی است.
محمدصادق پسندیده ادامه داد: بسیار خوشحال هستیم که امسال ورزش جانبازان و معلولین در جریان این مسابقات قرار گرفت. در رشته تیراندازی هم آقایان و هم بانوان حضور داشتند که در دو ماده تفنگ و تپانچه در دو گروه ایستاده و نشسته به رقابت پرداختند و در پایان به آنها مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
وی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات با توجه به ظرفیت بالای ورزشکاران در کنار سایر رشته های ورزشی که در ماه مبارک رمضان برپا شده، حضور پرشور ورزشکاران جانباز و معلول استان بود و تصمیم داشتیم ثابت کنیم که این عزیزان هم درکنار مسائل معنوی به ورزش نیز اهمیت می دهند.
علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز بیان داشت: خوشحال هستم در کنار فضای ورزشی که شهرداری اصفهان برای مردم تدارک دیده، سهم معلولین نیز در این تصمیم رعایت شده و ما شاهد برگزاری این مسابقات در شش رشته ورزشی بین جانبازان و معلولین عزیز خواهیم بود.
وی ادامه داد: سال گذشته در مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان رشته های ورزشی بسیار محدود بود اما امسال تعداد رشته ها افزایش پیدا کرده که این همت در معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بسیار مبارک است.
نصر گفت: من از تمام کسانی که این تصمیم را گرفتند و در مجموعه ورزشی شهید میثمی این مسابقات را برگزار کردند بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و علاوه بر ماه مبارک رمضان، در طول سال نیز شاهد برگزاری چنین مسابقاتی باشیم.
 
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
بانوان:
در بخش تپانچه زهرا سایی، فاطمه جمالی و مریم مردانی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش تفنگ درازکش و ایستاده عزت مرادی و فاطمه سلامیان مقام اول، افسانه هارونی و مرجان یزدانی مقام دوم را کسب کردند.
در گروه آزاد زهره اکبری، زهرا اکبری و زهره خلیلیان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
آقایان:
در بخش تپانچه حمزه یزدانی، علیرضا مختاری و حسین هداوند به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش تفنگ مهدی آقابایی، حسین هنرمند و رضا حاجیان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.