چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

اعلام برترین های مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه

اعلام برترین های مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه
رقابت های تیراندازی جانبازان و معلولین در جشنواره مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ورزشگاه شهید میثمی برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت جانبازان و معلولین استان اصفهان در سالن ورزشی شهید میثمی برگزار شد.
دبیر هیأت جانبازان و معلولین استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: امسال در مسابقات مولای عرشیان و بانوی قدسیان 6 رشته ورزشی نیز در بخش جانبازان و معلولین حضور دارند که یکی از آنها تیر اندازی است.
محمدصادق پسندیده ادامه داد: بسیار خوشحال هستیم که امسال ورزش جانبازان و معلولین در جریان این مسابقات قرار گرفت. در رشته تیراندازی هم آقایان و هم بانوان حضور داشتند که در دو ماده تفنگ و تپانچه در دو گروه ایستاده و نشسته به رقابت پرداختند و در پایان به آنها مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
وی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات با توجه به ظرفیت بالای ورزشکاران در کنار سایر رشته های ورزشی که در ماه مبارک رمضان برپا شده، حضور پرشور ورزشکاران جانباز و معلول استان بود و تصمیم داشتیم ثابت کنیم که این عزیزان هم درکنار مسائل معنوی به ورزش نیز اهمیت می دهند.
علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز بیان داشت: خوشحال هستم در کنار فضای ورزشی که شهرداری اصفهان برای مردم تدارک دیده، سهم معلولین نیز در این تصمیم رعایت شده و ما شاهد برگزاری این مسابقات در شش رشته ورزشی بین جانبازان و معلولین عزیز خواهیم بود.
وی ادامه داد: سال گذشته در مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان رشته های ورزشی بسیار محدود بود اما امسال تعداد رشته ها افزایش پیدا کرده که این همت در معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بسیار مبارک است.
نصر گفت: من از تمام کسانی که این تصمیم را گرفتند و در مجموعه ورزشی شهید میثمی این مسابقات را برگزار کردند بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و علاوه بر ماه مبارک رمضان، در طول سال نیز شاهد برگزاری چنین مسابقاتی باشیم.
 
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
بانوان:
در بخش تپانچه زهرا سایی، فاطمه جمالی و مریم مردانی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش تفنگ درازکش و ایستاده عزت مرادی و فاطمه سلامیان مقام اول، افسانه هارونی و مرجان یزدانی مقام دوم را کسب کردند.
در گروه آزاد زهره اکبری، زهرا اکبری و زهره خلیلیان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
آقایان:
در بخش تپانچه حمزه یزدانی، علیرضا مختاری و حسین هداوند به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش تفنگ مهدی آقابایی، حسین هنرمند و رضا حاجیان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.