دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
جشن "خبر بزرگ" همزمان با دهه ولایت حال و هوای متفاوتی به فضای باغ فدک اصفهان بخشید

جشن خبر بزرگ در قالب یکی از ویژه‌برنامه‌های ترکیبی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اجرای علی ضیا، اصفهانی‌ها را در دهه ولایت و در آستانه بزرگ‌ترین عید شیعیان مهمان آیتم‌های متنوع این برنامه کرد.
بخش‌های مختلف نمایشی درباره ولادت امیرالمومنین علی (ع)، واقعه غدیرخم و انتظار ظهور از جمله بخش‌های موردتوجه این مراسم بود که حال و هوای ویژه‌ای به باغ فدک بخشید.
اجرای متفاوت علی ضیا که این روزها مردم او را با اجرای برنامه فرمول یک می‌شناسند، حاضران را با بخش‌های مختلف برنامه همراه ‌کرد.
 
** تلاش ها نشان از عشق و انگیزه برای گرامیداشت عید غدیر داشت
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان که مهمان دومین شب از اجرای جشن خبر بزرگ بود، با ابراز رضایت از برگزاری این جشن اظهار داشت: در روز عید قربان این توفیق را داشتم که شاهد تلاش دست‌اندرکاران برای آماده‌سازی فضای باغ فدک در هوای گرم مردادماه برای برگزاری این جشن باشم.
محمدعلی احمدی افزود: تلاش این افراد نشان از عشق و انگیزه آنها برای گرامیداشت عید غدیر به‌عنوان مهم‌ترین عید شیعیان داشت و اگر تنها پای الزامات سازمانی در میان بود، انجام چنین کار بزرگی امکان‌پذیر نبود.
وی با تقدیر از مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برای برپایی این جشن ادامه داد: دستگاه‌های گوناگون برای تأمین نیازمندی‌ها و تأمین نیروی انسانی لازم برای این جشن کمک کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به استقبال بالای شهروندان و شور و شوق مردم در شب‌های برگزاری جشن خبر بزرگ گفت: آیتم‌های این جشن بسیار هنرمندانه بود و ادای احترام مجری برنامه به شهدای عزیز بسیار قابل تقدیر است، چون شادی و امنیت امروز خود را مدیون شهدا هستیم و مردم نیز از برنامه‌ای که پیرامون شهدا برگزار شد استقبال به عمل آوردند.
وی ابراز امیدواری کرد با اجرای این برنامه‌ها در آینده، هنرمندان اصفهانی بتوانند با سازمان‌های متولی اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری پیوند ایجاد کرده و شاهد اجرای برنامه‌های فاخر دیگری نیز باشیم.
 
**جشن خبر بزرگ در کشور بی نظیر بود
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان نیز اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی را یکی از ظرفیت‌های مهم در جهت افزایش نشاط اجتماعی و حضور مردم به صورت خانوادگی و پرشور با اجرای جشن‌هایی چون خبر بزرگ دانست.
مرتضی رشیدی افزود: عید غدیر و ولایت امیرالمومنین علی (ع) یکی از مهم‌ترین عیدهای ما شیعیان است و مدیریت شهری و معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان وظیفه خود می‌دانست که به این مناسبت ویژه‌برنامه ‌بزرگی که در شأن چنین مناسبت بزرگی باشد، برنامه‌ریزی و اجرا کند.
وی ادامه داد: جشن خبر بزرگ به همت همکاران حوزه معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه‌ریزی و به مدت سه شب در باغ فدک اجرا شد.
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ‌هر شب بیش از 20 هزار نفر از جشن خبر بزرگ استقبال کردند، تصریح کرد: جشن خبر بزرگ برنامه‌ای ترکیبی-نمایشی بود و شاید اجرای این برنامه‌ها در شهر و کشور کم‌نظیر باشد.
وی اضافه کرد: این جشن با استفاده از جلوه‌های ویژه سمعی و بصری، آیتم‌های نمایشی و تصویری و اجرای زنده، برنامه‌ای ترکیبی را تشکیل می‌داد که از جذابیت‌های خاص خود برخوردار بود.
رشیدی با اشاره به تلاش 10 روزه و شبانه‌روزی برای مهیا کردن دکور جشن خبر بزرگ در کنار دریاچه مصنوعی باغ فدک گفت: کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری اصفهان شامل معاونت خدمات شهری، شهرداری منطقه 7 و معاونت‌های گوناگون این شهرداری، سازمان خدمات موتوری، واحد کنترل، نظارت و پیشگیری شهرداری اصفهان و دیگر بخش‌ها درگیر این موضوع بودند تا این کار به سرانجام رسید.
گفتنی است؛ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان نزدیک به 155 برنامه در مناطق 15گانه شهر اصفهان در دهه ولایت تدارک دیده است که از عید قربان آغاز شده و تا عید غدیر ادامه دارد که استفاده از ظرفیت‌های شهروندان، کانون‌های فرهنگی، نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم‌نهاد در اجرای این برنامه‌ها ویژگی‌ متفاوت ویژه‌برنامه‌های امسال است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.