دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

استقبال بیش از یک هزار اصفهانی از کنسرت موسیقی سنتی "باران"

استقبال بیش از یک هزار اصفهانی از کنسرت موسیقی سنتی "باران"
سرپرست گروه هنری بهشت آیین اصفهان گفت: کنسرت موسیقی سنتی گروه "باران" در نصف جهان برگزار شد.

منصور قربانی پیرامون اینکه کنسرت موسیقی سنتی "باران" با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ترویج موسیقی اصیل و سنتی ایرانی در تالار رودکی شهر اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: این کنسرت به خوانندگی محمدرضا قربانی و گروه موسیقی باران آخر مرداد در اصفهان برپا شد.
وی با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم اصفهان از کنسرت موسیقی سنتی باران، اظهار داشت: به دلیل استقبال مخاطبان دو روز قبل از برگزاری این کنسرت یک‌هزار و 100 بلیت فروخته شد و ظرفیت سالن تالار رودکی تکمیل شد.
سرپرست گروه هنری بهشت آیین اصفهان با بیان اینکه کنسرت باران نخستین تجربه محمدرضا قربانی در خوانندگی بود، افزود: استقبال اصفهانی‌ها از این کنسرت سنتی بسیار برای ما قابل توجه بود که هنوز هم چنین موسیقی بیشتر مورد اقبال مردم است.
وی پیرامون اینکه در برگزاری کنسرت‌ها حدود 40 تا 50 درصد از سهمیه سالن تالار رودکی به صورت رایگان برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، مردم بی‌بضاعت و دانشجویان از طریق مرجع اصلی به طور رایگان اختصاص دارد، بیان کرد: در برگزاری کنسرت باران حدود 150 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد اصفهان حضور داشتند.
قربانی با اشاره به حضور و استقبال هنرمندان، نمایندگان شورای شهر اصفهان و دیگر مسوولان در برگزاری کنسرت باران، خاطرنشان کرد: استفاده و شناسایی از ظرفیت‌های موجود در موسیقی سنتی، ایجاد فرصتی برای بروز استعدادهای تمام هنرمندان موسیقی کشور و شناسایی نخبگان این عرصه از مهم‌ترین اهداف برگزاری این کنسرت‌ها است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.