جمعه - ۲۸ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
چالش های زندگی در ماه
 


  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"
 جای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 


استقبال از نوروز با ویژه برنامه "با طبیعت تا بهار"

استقبال از نوروز با ویژه برنامه "با طبیعت تا بهار"
جشن "با طبیعت تا بهار" از 11 اسفند از ساعت 16 تا 19 در ایوان شرقی ارگ جهان‌نما در حال برگزاری است.

رییس اداره امور شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه "هر نهال یک امید" عنوان کلی برنامه‌هایی است که در مجموعه مدیریت شهری پیرامون هفته درختکاری در حال برگزاری است، اظهار کرد: اداره شهروندی دو برنامه در این قالب دارد که یکی تبلیغات شهری پیرامون این موضوع است که متناسب با 15 اسفند روزدرختکاری نصب می‌شود.
احمد رضایی ادامه داد: دومین برنامه جشنی با عنوان "با طبیعت تا بهار" است که از 11آغاز شده و تا 17 اسفند هر روز از ساعت 16 تا 19 در ایوان شرقی ارگ جهان‌نما برگزار می‌شود.
وی افزود: این برنامه شامل آیتم‌های کودک، نوروز‌خوانی، نمایش خیابانی، خیمه‌شب بازی و مجموعه کارهای آیینی پیرامون نوروز است. "هر نهال یک امید" و زیر عنوانش "با طبیعت تا بهار"  پیرامون هفته درختکاری و فضای سبز برنامه اجرا می‌کند و همچنین قصد دارد مردم را برای نوروز آماده ‌کند.
وی با بیان اینکه در این جشن مسوولین مردم را همراهی می‌کنند، معتقد است: مرکز شهر کانون توجه جمعیتی و برنامه‌های شهری است و دلیل انتخاب میدان جهان نما به عنوان یک ظرفیت میدان‌گاهی برای این برنامه  نزدیکیش به ایستگاه مترو و فرهنگ سازی برای سوار شدن به آن بوده است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.