دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

از کافی‌شاپ گیاهی تا پخت نان طالخونچه در باغ طلوع

از کافی‌شاپ گیاهی تا پخت نان طالخونچه در باغ طلوع
مدیر باغ بانوان طلوع سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه‌های این مرکز برای بانوان علاقه‌مند به سبک زندگی سالم را تشریح کرد.

مریم لقمانی درباره برگزاری همایش بزرگ "تندرستی و نشاط" در باغ بانوان طلوع وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان که پخت 165 نوع غذای گیاهی سالم و بدون گوشت یکی از بخش‌های آن بود، اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این همایش در طول یک سال گذشته در مجموعه شهر شاد و سلامت دوره پخت غذاهای سالم را گذرانده‌‌ بودند که در این همایش میزبان نزدیک به 3 هزار نفر از شهروندان و خانواده‌ها بودیم.
وی افزود: این نخستین همکاری باغ بانوان طلوع شهرداری اصفهان با مجموعه شهر شاد و سلامت است که از 3 ماه پیش برای برگزاری آن برنامه‌ریزی کرده بودیم قرار است در آبان ماه امسال نیز همایش بزرگ‌تری برگزار کنیم که 365 غذای گیاهی سالم در آن به نمایش درمی‌آید.
مدیر باغ بانوان طلوع سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره برنامه‌های این مرکز با محوریت سبک زندگی سالم ادامه داد: کلاس‌های آموزشی توسط اساتید و بانوانی که موفق به تغییر سبک زندگی خود شده‌اند برگزار می‌کنیم تا این افراد به‌عنوان الگو به بانوان علاقه‌مند معرفی شوند.
وی به تشکیل کانون سبک درست زندگی در باغ بانوان طلوع اشاره کرد و گفت: جشنواره‌ها و برنامه‌های مرتبط با سبک زندگی سالم هر 2 ماه یک بار در باغ بانوان طلوع برگزار می‌شود.
لقمانی تصریح کرد: از بانوان اهل طالخونچه اصفهان دعوت کرده ایم تا در باغ بانوان نان بپزند که قرار است روزانه هزار قرص نان پخته شود و در فروشگاه‌های بزرگ اصفهان به فروش برسد و با این اقدام برای 15 نفر از بانوان اشتغال‌زایی شده است.
مدیر باغ بانوان طلوع سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به راه‌اندازی کلینیک گل و گیاه در این مرکز اشاره و بیان کرد: سبزی‌هایی مانند ریحان، تره، جعفری در کوزه و بدون استفاده از هیچ سمومی کاشته شده و بانوان علاقه‌مند می‌توانند آنها را خریداری کرده و در منزل کشت کنند.
وی خاطرنشان کرد: نخستین کافی‌شاپ گیاهی از یک ماه پیش در باغ بانوان طلوع راه‌اندازی شده که مردم را با غذاهای سالم و گیاهی آشنا می‌کند. این برنامه‌ها مکمل یکدیگر بوده و مجموعه این اقدامات را برای ایجاد تغییر بزرگ در سبک زندگی شهروندان اجرا می‌کنیم.
 
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.