چهارشنبه - ۳ بهمن ۱۳۹۷
  اخبار برگزیده
نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان برگزار می‌شود
 

بررسی "غذا و هویت فرهنگی" در هفتمین نشست مسئله فولکلور
 


نمایش و تحلیل "اعجوبه" در سومین نشست سینماگپ
 

بیان مسائل شهروندی در مجموعه کتاب های "شهر بخیر"
 

خبرنگاران همیار محیط زیست شناسایی می‌شوند
 

"پاتوق ازدواج" مسیری برای رسیدن به انتخاب بهتر نسل جوان
 

معرفی و بررسی رمان "سمفونی مردگان" در حوضخانه قلمستان
 

برپایی سومین مرحله دوره آموزشی "گردشگران نوجوان"
 

اجرای نمایش "مکبث" در تماشاخانه ماه
 

در نمایشگاه کتاب اصفهان چه خبر است؟

از مشاعره کودکان و نوجوانان تا نشست "رمان محبوب من"

از مشاعره کودکان و نوجوانان تا نشست "رمان محبوب من"
رییس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه‌های این مرکز در نمایشگاه کتاب امسال را تشریح کرد.

رییس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در مورد برنامه‌های این مرکز در این دوره از نمایشگاه کتاب اظهار داشت: برگزاری نشست‌های تخصصی مهم‌ترین برنامه اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه شهرداری اصفهان در ایام نمایشگاه کتاب است که با دعوت از متخصصان برگزار می‌شود.
طیبه فاطمی افزود: نشست تخصصی با موضوع «تاریخ و مفاخر اصفهان» با حضور دکتر محمدحسین ریاحی در سالن نصف‌جهان و نشست تخصصی با موضوع ادبیات با حضور ماهدخت بانو همایی در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین برگزاری نشست تخصصی با موضوع «عصب، روان، انسان» با حضور دکتر مهدی حمصیان و نشست تخصصی «تکنیک‌های موفقیت در مطالعه» با حضور دکتر حمیدرضا صادقی در سالن همایش‌های نمایشگاه کتاب را در دستور کار داریم.
رییس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری نشست کودک کتابدار، نوجوان کتابدار و نوجوان ناشر با سیاست‌گذاران شهری تصریح کرد: معرفی طرح‌های ترویج فرهنگ مطالعه در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از دیگر برنامه‌های ما در طول نمایشگاه کتاب اصفهان است.
فاطمی گفت: نشست تخصصی با موضوع «آشنایی با مهارت تفکر نقادانه» با حضور دکتر حامد صفایی‌پور و نشست تخصصی «رمان محبوب من» با حضور سعیده سیاحیان در این دوره از نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.
وی با اشاره به معرفی کتابخانه نابینایان و معرفی کتاب‌های گویا (وب کیوسک) به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب خاطرنشان کرد: مشاعره کودکان و نوجوانان در غرفه اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ نمایشگاه کتاب اصفهان از ۹ تا ۱۵ آبان ماه امسال با حضور ۵۰۰ ناشر در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر اصفهان برگزار می‌شود که به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، قرار است در این نمایشگاه حدود 40 هزار عنوان کتاب در 4 سالن نمایشگاهی به بازدیدکنندگان ارائه شود.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.