جمعه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "نقش و رنگ" در خانه مشیرالملک
 

بزرگداشت استاد حاج رضا مغزیان در کتابخانه مرکزی
 

"وقف‌نامه حمام و مسجد علیقلی آقا" رونمایی می‌شود
 

همدردی با سیل‌زدگان در نمایشگاه «قاب‌های همدلی»
 

فرهنگ عامه به روایت سینما با حضور امراله احمدجو
 

هم عهدی با شهدا، همدردی با سیل‌زدگان
 


عطر فرهنگ و هنر در اردیبهشت اصفهان می‌پیچد
 

گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

اجرای ویژه برنامه "40 گام سلامتی" در مدارس اصفهان

اجرای ویژه برنامه "40 گام سلامتی" در مدارس اصفهان
رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از اجرای برنامه "40 گام سلامتی" در مدارس اصفهان خبر داد.

فریناز تولائیان درباره برگزاری این برنامه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: 40 گام سلامتی برنامه‌ای آموزشی در قالب اجرای تئاتر طنز برای کودکان است که با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش استان بیشتر در مدارس دولتی و مدارس مناطق کم‌برخوردار شهر اصفهان که دسترسی کمتری به برخی امکانات دارند، برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آغاز اجرای این برنامه از روز 8 بهمن ماه و در مدارس ناحیه 6 آموزش و پرورش شهر اصفهان افزود: آموزشی‌هایی در زمینه سلامت جسم شامل مبارزه با کم‌تحرکی و تغذیه نامناسب از محورهای برنامه 40 گام سلامتی است.
رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: فاز نخست این برنامه از 8 بهمن آغاز شده و تا 17 بهمن ماه ادامه دارد.
تولائیان با اشاره به برگزاری برنامه 40 گام سلامتی در 40 مدرسه شهر اصفهان اضافه کرد: این برنامه در فاز نخست در 20 مدرسه برگزار می‌شود و پس از ایام فاطمیه، فاز دوم این برنامه در 20 مدرسه دیگر شهر اصفهان اجرا خواهد شد.
رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره سایر بخش‌های این برنامه تصریح کرد: به این دلیل که برنامه روی دانش‌آموزان تأثیرگذاری بالایی داشته باشد و زمان زیادی از وقت آموزشی مدارس را هم نگیریم، برنامه 40 گام سلامتی در قالب جشنی کوتاه برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
تولائیان خاطرنشان کرد: کم‌تحرکی و تغذیه نامناسب باعث شده چاقی در بین دانش‌آموزان اصفهانی افزایش پیدا کند و به همین دلیل اجرای برنامه‌هایی مانند 40 گام سلامتی در مدارس را در دستور کار قرار دادیم که فاز دوم آن در اسفندماه برگزار می‌شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.