چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اجرای طرح ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌های آموزشی برای اولین بار

اجرای طرح ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌های آموزشی برای اولین بار
طرح ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌های آموزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برای نخستین بار آغاز شد.

کیوان بهادر مسئول امور فناوری اطلاعات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در مورد آغاز اجرای طرح ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌های آموزشی این سازمان اظهار داشت: اجرای این طرح آرزوی چندین ساله سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بود که از 20 تیرماه در پنج مرکز فرهنگسرای نوجوان، مجموعه ورزشی ابرار، مرکز آموزش نجوم ادیب، خانه جوان و خانه کودک آغاز شد.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح تا مهرماه امسال در تمام مراکز تحت پوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آغاز می‌شود، افزود: در این طرح تمام مراحل ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی که تنوع بسیار زیادی هم دارند به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد و شهروندان بدون مراجعه به مراکز می‌توانند تمام مراحل از جمله پرداخت شهریه کلاس‌ها و بارگذاری مدارک ثبت‌نام خود را به صورت اینترنتی و از طریق کامپیوتر یا موبایل خود انجام دهند.
بهادر ادامه داد: امور فناوری اطلاعات، برنامه و بودجه و بخش‌های دیگری از سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از حدود دو سال پیش پیگیر اجرای این طرح بودند و در این راستا مستند مکتوب و طرح تحقیقی آماده شد و در نهایت، این طرح به صورت آزمایشی در چهار مرکز تحت پوشش سازمان آغاز شده است.
مسئول امور فناوری اطلاعات سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: کاهش ترافیک و به‌دنبال آن کاهش آلودگی هوا، کاهش بار مراجعه شهروندان به مراکز مختلف، صرفه‌جویی در وقت و هزینه شهروندان و کاهش مشکل پارک خودرو در اطراف مراکز تحت پوشش سازمان به خصوص آنهایی که در مرکز شهر قرار دارند، از جمله مزیت‌های استفاده از این طرح است.
وی افزود: تمام شهروندان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز بدون مراجعه به مراکز مورد نظر به صورت آنلاین در کلاس‌های آموزشی ثبت‌نام کنند.
گفتنی است، علاقمندان به ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی و آگاهی از لیست دوره‌های آموزشی در پنج مرکز فرهنگسرای نوجوان، مجموعه ورزشی ابرار، مرکز آموزش نجوم ادیب، خانه جوان و خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان می‌توانند به آدرس اینترنتی http://www.edu.esfahanfarhang.ir/ مراجعه کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.