پنجشنبه - ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
افزایش خلاقیت فرهنگی از اهداف طرح "اصفهان 2020" است
 

برگزاری ورکشاپ بازیگری با حضور "بهرام بهرامیان"
 

یادگیری با طعم لذت در ویژه برنامه "نوجواني نوجويي"
 

سفر کردن رویای من است
 

چگونه در شهر خودمان سفر کنیم؟
 

حضور توانخواهان در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان
 

سهم صنایع دستی در اقتصاد استان اصفهان کم نیست
 

گل کاغذی مغربی پیام آور صرفه جویی در آب
 

استقبال از طرح "ماد" برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی
 

برگزاری چهارمین جشنواره ورزشی "زاینده رود "در اصفهان
 

اجرای برنامه های تفریحی متنوع و جذاب ویژه دهه فجر

اجرای برنامه های تفریحی متنوع و جذاب ویژه دهه فجر
اداره تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ویژه ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، 13 عنوان برنامه اجرا می کند.

رئیس اداره تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: اداره تفریحی در راستای انجام رسالت خود مبنی بر ایجاد فرصت هایی برای تفریح و تفرج شهروندان و فضایی شاد و بانشاط در شهر، ویژه برنامه هایی را به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی تدارک دیده است.
نفیسه گلشیرازی افزود: تلاش شده تا این برنامه ها با توزیعی عادلانه در مناطق 15 گانه شهر، فرصت استفاده برای همه شهروندان را در نقاط مختلف شهر فراهم کند و همچنین از تنوع و پرهیز از اجرای برنامه های تکراری برخوردار باشد.
او در تشریح این برنامه های گفت: مجموعه فرهنگی تفریحی ناژوان به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز تفریحی شهر، در ایام دهه فجر میزبان سه برنامه تفریحی است که شامل "جشن چلچراغ" با محوریت تفریح سالم در خانه، برنامه رونمایی از "ابربازی های چوبی" و برنامه "صندوقچه بازی" بوده که فرصت تجربه بازی های بسیار جذابی را برای شهروندان فراهم می کند.
او از برگزاری برنامه "بامداد بازی" ازسوی مجموعه باغ فدک خبر داد و گفت: این برنامه خانوادگی در قالب ایستگاه های بازی در سالن 2 هزار نفری گلزار خوراسگان میزبان شهروندان است.
او افزود: مسابقات "تیک تاک" برنامه دیگری است که با مشارکت باغ بانوان طلوع و خانه خلاقیت از 7 تا 11 بهمن برگزار شد.
گلشیرازی درباره دیگر برنامه های اداره تفریحی در ایام دهه فجر گفت: اجرای برنامه "ترافیک بازی" به همت جزیره بازی در مدارس سطح شهر، اجرای برنامه استعدادیابی با هدف شناسایی استعداهای دانش آموزی از سوی باغ با نوان پردیس و اجرای برنامه "پویش ماسه ای" در باغ بانوان ناژوان از دیگر برنامه های این ایام است.
او همچنین از برگزاری همایش تخصصی شهروندان ارشد در این ایام خبر داد و اظهار کرد: این همایش با هدف تمرکز بر مسائل و امور مربوط به شهروندان به همت باغ تجربه روز 16 بهمن ماه در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.