دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

آموزش هفت مهارت زندگی در برنامه سمی تئاتر

آموزش هفت مهارت زندگی در برنامه سمی تئاتر
مهارت‌های اجتماعی یکی از مولفه‌های مهارت‌های زندگی است که داشتن آن باعث پیشرفت فرد می شود.

مهارت‌های اجتماعی به‌صورت رفتارهای آموخته شده ای تعریف می شود که از نظر اجتماعی پسندیده است و امکان ارتباط با دیگران را فراهم می کند.
روش‌های مختلفی برای تقویت مهارت‌های اجتماعی و زندگی وجود دارد؛ یکی از این شیوه‌ها تئاتر است. سازگاری و تحول هنر تئاتر در طول تاریخ به‌گونه‌ای است که تا به امروز با وجود گسترش و پیشرفت فناوری‌های چشمگیر در هنرهای نمایشی بصری ازجمله تلویزیون و سینما، پیدایش اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای، موجودیت تئاتر نه‌تنها کمرنگ و فراموش نشده، بلکه قابلیت‌های خود را متناسب با ظرفیت هر دوره آشکارتر ساخته است.
به همین منظور مرکز تخصصی بانوان آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه "سمی تئاتر" را با محوریت هفت عادت مردمان، 10 مرداد از ساعت 9 تا 12 صبح در هنرسرای خورشید برگزار می‌کند.
مدیر مرکز تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، اظهار کرد: برنامه سمی تئاتر از سوی مرکز تخصصی بانوان آفتاب و با مشارکت شهرداری های منطقه 3 و 7 برگزار می شود.
لیلا لندی ادامه داد: در این برنامه تئاتری به نویسندگی و کارگردانی سعید خطیبی پخش می‌شود که دختر خانواده عاقل و بالغ است و سعی می‌کند مشکلات بین پدر و مادر و زندگی را حل کند.
وی با بیان اینکه افراد در این برنامه 7 مهارت زندگی را می‌آموزند، گفت: این تئاتر بر اساس کتاب هفت عادت مردمان طراحی شده و بعد از اجرا کارشناس برنامه دکتر حمید دوازده امامی به تحلیل و بررسی این تئاتر و کتاب می‌پردازد.
لندی خاطرنشان کرد: این برنامه که در قالب سمینار و تئاتر برگزار می‌شود ویژه مادران و دختران برنامه ریزی شده است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.