جمعه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "نقش و رنگ" در خانه مشیرالملک
 

بزرگداشت استاد حاج رضا مغزیان در کتابخانه مرکزی
 

"وقف‌نامه حمام و مسجد علیقلی آقا" رونمایی می‌شود
 

همدردی با سیل‌زدگان در نمایشگاه «قاب‌های همدلی»
 

فرهنگ عامه به روایت سینما با حضور امراله احمدجو
 

هم عهدی با شهدا، همدردی با سیل‌زدگان
 


عطر فرهنگ و هنر در اردیبهشت اصفهان می‌پیچد
 

گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

آموزش روزنامه نگاری مدرن در فرهنگسرای رسانه اصفهان

آموزش روزنامه نگاری مدرن در فرهنگسرای رسانه اصفهان
کارگاه آموزشی روزنامه نگاری مدرن از سوی فرهنگسرای رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه با اعلام این خبر گفت: فرهنگسرای رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به عنوان یکی از متولیان و فعالان عرصه رسانه در اصفهان تلاش دارد تا برنامه هایی را با هدف ارتقای سطح کیفی عملکرد رسانه ای، ارتقای میزان سواد و آگاهی تخصصی روزنامه نگاران و خبرنگاران رسانه ها و ارائه شیوه های نوین خبرنگاری و روزنامه نگاری برگزار کند.
فاطمه شفیعی افزود: امروز فضای مجازی قدرت بسیاری در انتقال اخبار و رویدادهای مختلف در جامعه دارد و رسانه ها چنانچه بخواهند در این مسیر پیشقدم باشند و گوی سبقت را از فضای مجازی بربایند، باید نسبت به فراگیری اصول و مبانی و سواد رسانه ای آگاه باشند و از یادگیری شیوه های نوین این عرصه غافل نمانند.
او تاکید کرد: کارگاه آموزشی روزنامه نگاری مدرن نیز با نیل به این اهداف با حضور دکتر احمد توکلی، روزنامه نگار، نویسنده و استاد دانشگاه برگزار می شود.
مدیر فرهنگسرای رسانه خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با رویکرد روزنامه نگاری مدرن و آموزش گزارش خبری در روزهای 21 و 22 آذرماه برگزار می شود.
او افزود: همزمان با این کارگاه نیز آثار احمد توکلی با تخفیف ویژه در اختیار اهالی رسانه قرار می گیرد که علاقه مندان تا 20 آذرماه فرصت ثبت نام در این کارگاه را دارند.
شفیعی از برپایی مجموعه کارگاه های آموزشی روزنامه نگاری با حضور چهره های شاخص این عرصه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه آموزشی با حضور اساتید بزرگی همچون استاد قاضی زاده، یونس شکرخواه و دیگر اساتید در برنامه فرهنگسرای رسانه قرار دارد و امیدواریم بتوانیم امکان یادگیری از این اساتید را برای خبرنگاران و روزنامه نگاران رسانه های اصفهان فراهم کنیم.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.