چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
در راستای برگزاری کارگاه "شهر خلاق شهروند خلاق"، کارگاه آموزشی مهندسی خلاقیت با هدف آموزش 40 اصل تریز برای طراحی محصول، شناسایی و تشخیص مسئله برای توسعه کسب و کار مردم در نظر گرفته شده است.

دنیای امروز با در نظر گرفتن تغییرات، عرضه محصولات جدید و مشتری پسند نیازمند به کارگیری ابزارهای مناسب است. خلاقیت و نــــوآوری ابزارهایی هستند که همواره سازمان ها را در تحقق این هدف یاری کرده اند و در عصر حاضر این اهمیت بیش از پیش شده است.
تاکید سازمان ها به استخدام افراد خلاق، ایجاد محیطی خلاق در سازمان، همچنین تشویق افراد به خلاقیت در محیط کار و تحقیق و پژوهش در زمینه یافتن راه های توسعه خلاقیت دلیلی بر این مدعا است.
مدیر دفتر تخصصی جوان با بیان ضرورت آموزش مهندسی خلاقیت اظهار کرد: در راستای برگزاری کارگاه "شهر خلاق شهروند خلاق"، کارگاه آموزشی مهندسی خلاقیت با هدف آموزش 40 اصل تریز برای طراحی محصول، شناسایی و تشخیص مسئله برای توسعه کسب و کار مردم در نظر گرفته شده است.
فاطمه اکبرزاده ادامه داد: ثبت نام این کارگاه از طریق enentcenter.ir  و زمان برگزاری آن از 20 شهریور از ساعت 17:30 تا 19:30 در خانه جوان واقع در خیابان لاله، جنب پارک باقوشخانه است.
مدیر دفتر تخصصی جوان با بیان اینکه در این دوره 3 کارگاه برگزار می‌شود، افزود: اولین کارگاه با حضور روزبه پرچمی عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان با موضوع بهره گیری از مهندسی خلاقیت در طراحی محصول، دومین کارگاه با حضور محمدعلی اله یاری مدرس خلاقیت و ایده پردازی با موضوع حل خلاقانه مساله و سومین کارگاه با حضور ندا روشندل مدرس و مشاور کارآفرینی و خلاقیت با موضوع تکنیک خلاقیت در توزیع و فروش برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 34452700 داخلی شماره 4 (خانه جوان) تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.