پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
کارگاه عملی و تئوری نجوم رصدی پیشرفته از 30 شهریور به مدت 12 جلسه در اصفهان برگزار می شود.

ستاره شناسی ، علمی است که با مشاهده و توضیح وقایعی که در خارج از زمین و جو آن رخ می‌دهد سر و کار دارد، این علم منشأ پیدایش و خواص فیزیکی و شیمیائی اشیائی است که قابل مشاهده در آسمان بوده (و خارج زمین قرار دارند) و همینطور فرآیند آنها را مطالعه می‌کند.
سرپرست مرکز نجوم ادیب اظهار کرد: کارگاه عملی و تئوری نجوم رصدی پیشرفته از ۳۰ شهریور آغاز شده و به مدت ۱۲ جلسه برگزار می شود.
رضا شهباز ادامه داد: شرکت کنندگان این جلسات با ثبت نام قبلی در این کارگاه از تجربیات و اطلاعات عرفان احمدی رصدگر و مدرس نجوم رصدی بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه این کارگاه ویژه افرادی است که دوره رصدی مقدماتی را گذرانده اند، افزود: مکان کارگاه تئوری مرکز نجوم ادیب و کارگاه های عملی بیرون از شهر اصفهان خواهد بود.
وی تصریح کرد: در این کارگاه کار با تلسکوپ و دوربین چشمی، نقشه خوانی و تکنیک های استفاده از نقشه، تکنیک و رصد اجرام آموزش داده می شود.
وی در پایان گفت: علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با برنامه های مرکز نجوم ادیب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان می توانند با شماره ۳۶۶۸۳۵۳۵ تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.