چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

مساح خبر داد:

آماده‌سازی سامانه رزرو الکترونیکی اماکن استیجاری

  آماده‌سازی سامانه رزرو الکترونیکی اماکن استیجاری
رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از آماده‌سازی سامانه رزرو الکترونیکی اماکن استیجاری خبر داد.

علیرضا مساح گفت: در سامانه رزرو الکترونیکی اماکن استیجاری با اتصال کُد ملی افراد به ثبت احوال، تعهد و اعتماد دوطرفه میان موجر و مستاجر گرفته می شود.
 
وی اظهار داشت: یکی از مشکلات موجود در گذشته، وجود تعداد بسیار زیادی از مکان هایی بود که به شکل غیر رسمی به مسافران اجاره داده می‌شدند، افزود: موضوع وجود مکان های مختلف به غیر از هتل و یا مسافرخانه، امکان بالقوه ای است که در همه جای دنیا اتفاق می افتد، برای نمونه در کشور آلمان حجمی از مسافرها از مکان هایی به غیر از هتل هاو مسافرخانه ها استفاده می کنند اما در ایران این موضوع به صورت غیر رسمی اتفاق می افتاد و درنتیجه مشکلات زیادی هم به وجود می آمد.
 
وی افزود: باتوجه به مشکلاتی که در اثر فعالیت غیر رسمی مکان های اجاره داده شده به مسافران اتفاق می افتاد شهرداری اصفهان تلاش کرد تا جلوی این کار را بگیرد، به این ترتیب برای نوروز امسال یک برنامه ریزی انجام داد تا همه این مکان ها یکپارچه شوند اما هنوز همه مکان ها را دربر نمی گرفت و همه موارد در آن لحاظ نمی‌شد چرا که فقط به زمان نوروز محدود می‌شد.
 
رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در ادامه، شهرداری اصفهان به این نتیجه رسید که با طراحی یک سامانۀ اینترنتی بتوانند فعالیت چنین مکان هایی را ساماندهی کند، به این ترتیب ایده ایجاد سامانه رزرو الکترونیکی اماکن استیجاری(Ereserving.com) در شهرداری به‌وجود آمد و برنامه ریزی شد که سازمان فناوری اطلاعات شهرداری(فاوا) این زحمت را به عهده گرفت چرا که کاری تخصصی بود و سازمان فاوا با کمک بخش خصوصی که قبلا تجربه و سابقۀ این کار را داشت سامانه رزوزینگ را کلید زد.
 
رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اشاره به حضور این اداره در یازدهمین نمایشگاه گردشگری اصفهان گفت: حضور ما در نمایشگاه به نوعی معرفی اصفهان و طرح 2020 اصفهان به همه نقاط اصفهان و حتی خارج از این شهر بود و درحقیقت نمایشگاه شروعی بود تا بتوانیم طرح 2020 را معرفی کرده و آن را در کُل کشور به نمایش بگذاریم.
 
مساح با اشاره به اقدامات اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما در یازدهمین نمایشگاه گردشگری یک بانک ایده را آغاز کردیم و افرادی که مراجعه کرده و داراری ایده بودند جذب کردیم و ایده هایشان را ردیابی کردیم تا در آینده بتوانیم با آنها در ارتباط باشیم و از طرف دیگر سعی کردیم تعدادی داوطلب در زمینه های اجرایی برنامه های سال 2020 را جذب کنیم که امیدواریم بتوانیم از کمک آنها در زمان اجرای برنامه های طرح 2020 استفاده کنیم.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.