پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

آشنایی کودکان با مفهوم همدلی و مهربانی در انیمیشن "فردیناند"

آشنایی کودکان با مفهوم همدلی و مهربانی در انیمیشن "فردیناند"
انیمیشن "فردیناند" عصر امروز  ۳۰ شهریورماه از ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی در برنامه بچه ها سینما اکران و تحلیل می شود. 

کودکان به تماشای انیمیشن علاقه بسیار زیادی دارند و به همین خاطر می‌توان آن را یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال مفاهیم آموزشی به کودکان برشمرد.
فرهنگسرای تخصصی رسانه با همکاری خانه کودک، دفتر تخصصی سینما از مراکز وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و گروه هنری رسانه ماه، تعدادی از انیمیشن‌های برتر جهان را به منظور آگاهی بخشی و به‌روز کردن اطلاعات کودکان به‌صورت تخصصی بررسی و برای اکران در برنامه "بچه‌ها سینما" انتخاب کرده است.
مدیر فرهنگسرای رسانه اظهار کرد: انیمیشن "فردیناند" عصر امروز  ۳۰ شهریورماه از ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی در برنامه بچه ها سینما اکران و تحلیل می شود.
فاطمه شفیعی با بیان اینکه برنامه "بچه ها سینما" پاتوق فیلم و انیمیشن اصفهان است، گفت: برنامه این هفته با حضور رایحه صنعتگر بازی درمانگر و حمیدرضا محمودی نژاد مشاور کودک و نوجوان برگزار می شود که علاقه مندان برای شرکت در این برنامه و تهیه بلیط می توانند به gisheh8.com  مراجعه کنند.
وی در ادامه در خصوص انیمیشن فردیناند گفت: این انیمیشن ماجرای گاوی مهربان و خوش قلب است که صاحبانش قصد دارند اون را به مسابقات گاوبازی ببرند و این گاو مقاومت می کند.
وی تصریح کرد: این‌گاو با دختر بچه ای آشنا می شود که بعد از آن ماجراهایی برایش اتفاق می افتد در واقع هدف از اکران و تحلیل این مستند آشنایی کودکان با مفاهیم شجاعت، صداقت، همدلی و مهربانی است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.