جمعه - ۲۸ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
چالش های زندگی در ماه
 


  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"
 جای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 


آخر هفته پاییزی همراه با برنامه های یلدایی

آخر هفته پاییزی همراه با برنامه های یلدایی
جشن "انار آبی" و دورهمی "شب عاشقان بیدل" و یلدای کودکانه از جمله برنامه های ویژه یلدا در آخرین روزهای پاییز است.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه شب یلدا برنامه های متنوعی را برنامه ریزی کرده است که از آن جمله می توان به جشن "انار آبی" و دورهمی "شب عاشقان بیدل" و یلدای کودکانه اشاره کرد.
مرکز آفرینش های ادبی قلمستان و دفتر تخصصی ادبیات و زبان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، دورهمی یلدایی "شب عاشقان بیدل" را ویژه شب یلدا برگزار می کند.
این برنامه همراه با شعرخوانی شاعران و اجرای موسیقی، داستان گویی هزار و یک شب وتفأل به حافظ، روز پنجشنبه 29 آذر از ساعت 19 در محل حوضخانه الغدیر واقع در باغ غدیر میزبان شهروندان است.
"انار آبی" نیز عنوان جشن ویژه یلدا است که با حضور کودکان مهاجر 4 تا 12 سال از کشورهای افغانستان، عراق، هند و پاکستان برگزار می شود.
این برنامه از سوی خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان روز پنجشنبه 29 آذر از ساعت 16 در محل خانه کودک واقع در بوستان ملت، حدفاصل سی و سه پل و پل آذر میزبان کودکان خواهد بود.
"یلدای کودکانه" نیز در راستای اجرای برنامه های متنوع اداره تفریح ویژه شب یلدا، روز پنجشنبه 29 آذر از ساعت 14 در جزیره بازی میزبان خانواده ها و کودکانشان است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.