پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


نسخه الکترونیکی مجموعه مقالات مرحوم دکتر لطف‌اله هنرفر، اصفهان شناس فقید با حضور دوستداران او رونمایی شد.
یک پژوهشگر اسطوره معتقد است اسطوره کوششی است برای اینکه جهان را با یک صورت سمبولیک ویژه بفهمد و قواعد آن با دین و تاریخ و علم محض متفاوت است.

marquee date : 12/10/2019 news date :12/10/2019
خوانش امروز ما از گذشته اصفهان هدف برنامه «اصفهان در روایت 2» بود، البته با طرح این پرسش اساسی که آیا برای گرامی داشتن سنت‌ها باید به گذشته بازگشت؟
استاد علم اقتصاد در دانشگاه اصفهان تاکید کرد کشور ما یک کشور کارآفرین خیز است و قدر این کارآفرینان را بدانیم تا آنها را از دست ندهیم.

کارزار یک کیلومتر بوم نقاشی رویای کودکان با حضور بیش از 300 هنرمند در حمایت از منع کار کودکان در دو بخش برگزار شد که در این حراجی ها 120 تابلو به ارزش 90 میلیون تومان به فروش رسید.
برنامه "همخوان"، 21 آذرماه به منظورآشنایی نوجوانان با کتاب خوب در دفتر تخصصی نوجوان برگزار می شود.
مدير طرح ساماندهي ناژوان گفت: جشنواره پاييزي "برگ ها و رنگ ها"،‌ همانند سال گذشته ميزبان علاقه مندان و هنرمندان شهر اصفهان است.

marquee date : 12/14/2019 news date :12/14/2019
نمایشگاه "من ایرانیم" با محوریت لباس در دوران های مختلف در سرای عطار برپا می شود.
تئاتر شاد و موزیکال "جنگلی ها" تا 5 دی ماه از ساعت 18:30 در مجموعه استاد فرشچیان به روی صحنه می رود.

یک مهاجر از کشور کرواسی و کارآفرین گردشگری در شهر اصفهان گفت: ایران یک بازار کار بزرگ است با ظرفیت 80 میلیون نفر که ایده‌های زیادی می‌تواند در آن اجرا شود.

marquee date : 6/25/2019 news date :6/25/2019
ورک شاپ تخصصی بازیگری سینما با حضور «بهرام بهرامیان» نویسنده و کارگردان از سوی موسسه نسیم هنر و با همکاری دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و در سالن اجتماعات ک ...

marquee date : 6/18/2019 news date :6/18/2019
سفر به بیش از 40 کشور جهان و نوشتن چندین کتاب سفرنامه‌ حاصل مسافرت‌های کسی است که می‌گوید سفر کردن همیشه رویای او بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رویداد "همخوان" برنامه ای پرمحتواست که با الگوسازی در تمام فرهنگسراهای شهرداری می تواند در ترغیب نوجوانان به فرهنگ کتابخوانی موثر واقع می شود.
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره "منظومه ستارگان درخشان" را زمینه‌ای برای پرداختن به سایر علاقه‌مندی‌های نوجوانان دانست.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تاکید کرد یکی از سیاست‌های حوزه معاونت فرهنگی برقراری نمایشگاه‌هاست چراکه نمایشگاه، زمینه گفتگویی ایجاد می‌کند.


mosque0 مرکز تخصصی فعال
0 برنامه اجرا شده
0 بازدید کل

5.5.5.0
گروه دورانV5.5.5.0