پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۰:۴۴:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ 
  • کد خبر : ۱۱۵۹۵
خاطره گویی رزمندگان عملیات محرم 61 در ویژه برنامه "دریادلان"
در ویژه برنامه دریا‌دلان، به مناسبت بزرگداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان، جمعی از رزمندگان عملیات محرم ۶۱ به خاطره گویی و گفتگو پرداختند.

فرهنگسرای کوثر واقع در منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان، این بار میزبان رزمندگان شجاعی بود که برای دفاع از خاک میهن خود، ایثارگری و فداکاری کردند؛ این رزمندگان با بیان خاطرات شیرین و گاه غمگین خود، فضا را از یاد شهیدان در راه دفاع مقدس پر کرده بودند و با بیان احساسات، خود گویای تداعی مجدد خاطرات جنگ بودند.

علی امینی، یکی از جانبازان افتخار آفرین کشورمان که دارنده ۶۰۰ مدال کشوری و ۳۰ مدال جهانی در رشته‌های شنا، تیراندازی و دارت است در این برنامه حضور داشت و از مسئولین برای برگزاری چنین برنامه‌‌ای تشکر و قدردانی کرد، همچنین از تماشای همرزمان خود ابراز خرسندی کرد.

حسین حاج محمدی، یکی دیگر از رزمندگان حاضر در برنامه، اینگونه برنامه‌ها را تسکینی برای رزمندگانی دانست که بهترین دوستان خود را در جنگ، از دست داده‌اند.

محسن دلیران، از مجریان پیشکسوت اصفهان نیز در این ویژه برنامه با ایجاد فضایی شاد و طنز گونه، ساعاتی خنده بر لب تمام رزمندگان حاضر در برنامه آورد و ضمن عرض تسلیت به خانواده شهیدان، از بودن در کنار رزمندگان ایثارگر و فداکار ابراز خرسندی و افتخار کرد.

در ادامه حمیدرضا مکارمی، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۵ ضمن تشکر و قدردانی از حضور رزمندگان، به کلیات برنامه‌های گرامیداشت شهیدان پرداخت و گفت: برنامه‌ای که هم اکنون در حال اجرا است، به پاس قدردانی و تجلیل از زحمات رزمندگان منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان است.

وی ادامه داد: در این چند روز نیز، از تعداد قابل توجهی از خانواده شهیدان با همراهی اعضای محترم شورای شهر، امام جمعه محترم و شهردار محترم بازدید حضوری و تحلیل صورت گرفته است.

وی از رونمایی فیلم کوتاه خبر داد و گفت: روز پنجشنبه، ۲۷ آبان ماه از فیلم کوتاه داستانی "داغ" به کارگردانی یاسر احمدی، از اعضای محله منطقه ۱۵ رونمایی خواهد شد، همچنین در این مراسم، از سازندگان این فیلم تقدیر و تشکر صورت خواهد گرفت.

مکارمی تصریح کرد: همچنین یادواره‌ای به مناسبت گرامیداشت شهیدان ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱ در خیمه گلستان شهدا روز جمعه ۲۸ آبان ماه ساعت 9:30 صبح برگزار می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0