پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۳:۰:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ 
  • کد خبر : ۱۱۵۵۱
تحقق شعار"اصفهان، شهر زندگی" با توجه به نوجوانان
رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: تحقق شعار"اصفهان، شهر زندگی" در گرو توجه به نوجوانان امروز و آینده سازان فرداست.

سید صالح خشوعی در جشن نوجوانی شو که با شعار "به وقت نوجوانی در شهر زندگی" در تالار هنر برگزار شد، اظهار داشت: نوجوانان آینده سازان شهر و کشور هستند که در برهه حساسی زندگی می کنند زیرا نوجوانی مقطع مهمی بوده و نقش مهمی در آینده افراد ایفا می کند‌.

وی با اشاره به پخش آیتم "جوانی به توان نو" گفت: همه عوامل تهیه این برنامه نوجوانانی هستند که در کانون های به وقت نوجوانی آموزش های لازم را فرا گرفته اند و دیگر نوجوانان نیز می توانند در آینده جای آنها را بگیرند.

وی تصریح کرد: وظیفه ماست تا با آماده کردن بستر لازم برای شناخت و پرورش استعدادهای نوجوانان و فراهم آوردن شرایط و امکانات برای نوجوانان، اصفهان را به معنای واقعی شهر زندگی کنیم.

                                                                

مسئول خانه نوجوان با بیان اینکه نمایندگانی از کانون های به وقت نوجوانی در این برنامه حضور دارند، بیان داشت: ۸۰۰ عضو در هشت کانون به وقت نوجوانی در هشت پایگاه در هشت نقطه شهر زیرنظر هشت تسهیلگر فعالیت می کنند.

صفیه سادات موسویان افزود: در کانون های به وقت نوجوانی، استعداد نوجوانان شناسایی و پرورش پیدا کرده و به کارآفرینی نزدیک می‌شوند که تاکنون خروجی بسیار خوبی هم داشته است.

وی تصریح کرد: استقبال از برنامه های کانون های به وقت نوجوانی بسیار خوب بوده، هر چند که شیوع ویروس کرونا مشکلاتی را ایجاد کرده است.

موسویان ادامه داد: دوره های جدید از ماه آینده به صورت کلاس های حضوری و مجازی آغاز می شود که امیدوارم نوجوانان با شرکت در این دوره ها و استفاده از آن، حال خودشان، حال ما و حال شهرمان را خوب کنند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از محمدحسین هادی، علی یزدانی و مهدی نظیفی برای آثار راه یافته به بخش "کرونا روایت" و از محمد کرمی، نازنین داراب زاده، زهرا صیادی، مهرو حسین زاده و ریحانه محمدپور برای راه یابی فیلم "ارتش سرخ" به سی ‌و‌ چهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.                                                                        

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0