پنج‌شنبه, 5 خرداد 1401
  • ساعت : ۱۹:۵۷:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ 
  • کد خبر : ۱۱۷۲۹
اصفهان نباید صرفاً یك شهر زیبا باشد
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه به‌دنبال رفع کاستی‌ها در حوزه فرهنگ هستیم، گفت: معتقدیم اصفهان نباید صرفاً یک شهر زیبا باشد، بلکه باید شهر زیبای اسلامی و ایرانی باشد.

رسول میرباقری ضمن بازدید از ویژه‌برنامه «هنرمردان» اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با برگزاری این رویداد فرهنگی و مذهبی حال و هوای شهر را فاطمی‌گونه و منور به یاد حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم کرد که اقدام ارزشمندی بود.
وی افزود: شهر ما گاهی به دلیل برخی اتفاقات گرد و غبار می‌گیرد و نیاز داریم با برگزاری این‌گونه رویدادها دل‌های شهروندان را به نور وجود حضرت فاطمه زهرا(ع) و ائمه‌اطهار(ع) منور کنیم.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان درباره رویکرد شورای شهر در حوزه فرهنگ گفت: به دنبال رفع کاستی‌ها در حوزه فرهنگ هستیم و معتقدیم اصفهان نباید صرفاً شهری زیبا باشد، بلکه باید شهر زیبای اسلامی و ایرانی باشد.
گفتنی است؛ ویژه‌برنامه «هنرمردان» همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از سوی معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با مشارکت دفاتر تخصصی معاونت فرهنگی هنری از 12 تا 16 دی ماه هر شب از ساعت  18 تا 23 در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
نمایش فیلم‌های کوتاه جشنواره عمار، اجرای تئاتر، هنرآفرینی هنرمندان و اساتید نقاشی و خوش‌نویسی، اجرای سرود و شعرخوانی از جمله بخش‌های این برنامه بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0