پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۲:۴۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ 
  • کد خبر : ۱۱۵۵۰
نوجوانان می‌توانند برای شهر اصفهان سرمایه‌آفرین باشند
عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان در اختتامیه رویداد «نوجوان کارآ» گفت: نوجوانان خلاق امیدهای آینده جامعه هستند که می‌توانند برای شهر اصفهان سرمایه‌آفرین باشند.

فرزانه کلاهدوزان در مراسم اختتامیه رویداد «نوجوان کارآ» ضمن تبریک هفته نوجوان اظهار داشت: در میان تمام رویدادهایی که به مناسبت هفته نوجوان برگزار شد، اختتامیه رویداد نوجوان کارآ خاص‌تر بوده و انرژی نوجوانان شرکت‌کننده در این برنامه بسیار لذت‌بخش و قابل تأمل بود.

وی کارآفرینی را موضوع روز شهر اصفهان و کشور دانست و افزود: این موضوع برای شهر اصفهان با توجه به شرایطی که هم‌اکنون دارد از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی تصریح کرد: هر شخص در هر موقعیت و مسئولیتی که قرار دارد اگر از کارآفرینی حمایت کرده و قدمی برای توسعه آن بردارد، به آینده کشور کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به حمایت والدین از نوجوانان شرکت‌کننده در رویداد نوجوان کارآ ادامه داد: این حمایت در کنار راهبردهای خانه نوجوان و خانه جوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نهادهای حمایت‌کننده منجر به برگزاری رویدادی شد که اقدامی بی‌نظیر بود.

عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه ادامه مسیر گروه‌های شرکت‌کننده و حمایت از اجرای ایده‌های برتر از جمله دغدغه‌های او بوده است، تصریح کرد: امیدوارم این ایده‌های خوب به مراکز رشد مربوطه هدایت شده و با حمایت آنها به سرانجام برسد و نتیجه آن، بازگشت امید به جامعه ما باشد تا نوجوانان و جوانان بدانند می‌توانند در کشور خودشان کار کنند و میهن خود را بسازند.

کلاهدوزان بیان کرد: متأسفانه در سال‌های اخیر نگاه جوانان و سرمایه‌های انسانی کشور به خارج از کشور بود و اگر این نگاه به سمت داخل باشد و از نوجوانان و جوانان حمایت شود، بزرگ‌ترین سرمایه‌ها را برای نظام و کشورمان پرورش خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: از برگزاری چنین برنامه‌هایی حمایت می‌کنیم و امیدوارم با عملی شدن این ایده‌ها، نتایج خوب و قابل‌قبولی برای شهر و کشورمان حاصل شود.

گفتنی است؛ رویداد «نوجوان کارآ» از سوی خانه جوان و خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد که پس از ارائه ایده‌های 9 گروه منتخب در مراسم اختتامیه، سه گروه «سرای کتابخوانی»، «اصفهان لاین نوجوان» و «اتاق قرمز» رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0