يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۱:۲۷:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ 
  • کد خبر : ۷۱۳۰
نمایش نوروزِ جهانی در گالری تبلیغات شهری
گالری تبلیغات شهری فروردین ماه 1400 با نگاه جهان نوروزی میزبان نگاه شهروندان در سطح شهر اصفهان است.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این مطلب گفت: امسال طرح گالری تبلیغات شهری با توجه به رویکرد و نگاهِ جهان نوروزی با شعار "جهان، نو شد زِ نوروزِ جهانی"  طراحی شده است.
احمدرضایی با بیان اینکه برخی از کشورها  در جهان، نوروز را جشن می گیرند و این ایام، آغاز بهار و سال نوی آنها است، افزود: اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان سعی بر آن داشته تا در این طرح ها با رویکرد نگاهِ جهان نوروزی از المان‌های هفت سین همچون تخم مرغ، سکه، سبزه، سمنو، سیب، سنجد، سرکه و تنگ ماهی و در کنار آن از المان ها و پرچم های این کشورها  استفاده کند.
وی ادامه داد: این طرح ها از شامگاه روز سه شنبه 26 اسفندماه در 300 تابلو گالری شهری در سطح شهر نصب شده و در ایام نوروز میزبان نگاه شهروندان خواهد بود.
وی تصریح کرد: سه طرح دیگر هم بر اساس همان جهان نوروز در حوزه تبلیغات محیطی طراحی شده که متمایز از گالری شهری در ایستگاه متروی امام حسین (ع) و بدنه بیمارستان عیسی بن مریم (ع) نصب شده و در شبکه های اجتماعی به نمایش در می آید.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای تماشا و دریافت طرح های تبلیغات شهری با شعار "جهان، نو شد زِ نوروزِ جهانی" می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0