يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۴:۳۰:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ 
  • کد خبر : ۷۱۲۵
نوروز 1400 همراه با مسابقه كتابخوانی با موضوع رفتار شهروندی
مسابقه کتابخوانی در قالب 4 کتاب نقره ای با موضوع "رفتار شهروندی" به مناسبت نوروز 1400 برگزار می شود.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی با اعلام این خبر گفت: مسابقه کتاب خوانی از جمله برنامه های اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بوده که بر اساس انعقاد تفاهم نامه فی مابین معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.
احمد رضایی افزود: کتاب هایی با عنوان "کتاب های نقره ای" با موضوع رفتار شهروندی جهت این مسابقه در نظر گرفته شده که در قالب 4 کتاب به صورت PDF در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته و مخاطب آن شهروندان هستند.
وی ادامه داد: این کتاب ها با موضوعات مختلف در حوزه مدیریت شهری شامل درختکاری، سالمند، پسماند و حفظ محیط زیست با تاکید بر مصرف بهینه انرژی آماده شده است.
وی با اشاره با بارگذاری این کتاب ها در کانال شاد آموزش و پرورش تصریح کرد: نخستین کتاب با موضوع درختکاری و دومین کتاب با موضوع سالمند در هفته نخست ایام نوروز، کتاب پسماند در هفته دوم فروردین و کتاب حفظ محیط زیست و مصرف بهینه انرژی در هفته سوم فروردین 1400 بارگذاری و مسابقه آنها برگزار خواهد شد. 
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی خاطرنشان کرد: این مسابقات بین دانش آموزان، اولیای دانش آموزان و همکاران برگزار می شود و نتایج و جوایز آن همزمان با جشن نکوداشت اصفهان در اردیبهشت ماه اهدا می‌شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0