يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۳:۷:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ 
  • کد خبر : ۷۱۲۳
همراه با برنامه های شاد تفریحی در ایام نوروز
رئيس اداره امور تفريحي از اجرای بازی های آپارتمانی، برنامه "عطر بهار"، تئاتر "سوظن کرونایی" و مهربانو ویژه ایام نوروز خبر داد.

نفیسه گلشیرازی درباره اجرای بازی های آپارتمانی اظهار داشت: این طرح از دهه فجر آغاز شد که با توجه به استقبال خوب صورت گرفته، تصمیم به ادامه آن گرفتیم.
وی افزود: طرح بازی های آپارتمانی در ایام نوروز اجرا می شود که تجهیزات بازی های مختلف و میز و صندلی در محل های تعیین شده قرار می گیرند و مربیان حاضر نحوه اجرای بازی ها را آموزش می دهند.
وی تصریح کرد: این طرح در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شده و ضد عفونی بازی ها نیز به طور مرتب انجام می شود.
رئيس اداره امور تفريحي ادامه داد: تلاش معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بر این بوده تا این برنامه بیشتر در مناطق کم برخوردار که کودکان، کمتر به بازی های فکری و جنبشی دسترسی دارند، اجرا شود.
گلشیرازی به اجرای برنامه "عطر بهار" در ایام نوروز نیز اشاره کرد و گفت: این برنامه از 5 تا 10 فروردین به مدت شش روز برگزار خواهد شد که تعدادی از مربیان به همراه بازی های مناسب سن کودکان در بیمارستان امام حسین(ع) حضور پیدا می کنند تا ساعاتی خوش را برای کودکان بستری در بیمارستان فراهم کنند.
وی با اشاره به اجرای برنامه "بهارانه" اظهار داشت: در این برنامه، ایستگاه های بازی فکری، حرکتی و بازی های بومی و محلی مختلفی در باشگاه ارامنه چیدمان می شود که ویژه شهروندان ارمنی برنامه ریزی شده است.
رئیس اداره تفریحی بیان داشت: تئاتر "سوظن کرونایی" نمایشی با موضوع کرونا است که در آن خانواده ای کرونا را از دیدگاه طنز به تصویر کشیده اند و در ایام نوروز در فضای مجازی پخش خواهد شد.
گلشیرازی ادامه داد: رادیو تفریح "دل خوشی" با اجرای نیما کرمی و استندآپ علی قیومی از جمله برنامه های نوروزی است که با محوریت تفریح و برگزاری مسابقات تفریحی بین شهروندان تهیه شده و در فضای مجازی منتشر می شود.
وی گفت: برنامه "مهربانو" ويژه زندان زنان شامل انواع مسابقات تفريحي از یکم فروردين آغاز شده و تا ١٠ فروردين ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: مسابقه "برج و باغ" نیز به عنوان یک الگوی تفریح خانواده محور در قالب چند کلیپ تهیه شده که در ایام نوروز در فضای مجازی مورد توجه شهروندان قرار می گیرد و بعد از معرفی الگو، در ایام تابستان جهت حضور شهروندان در مسابقه برنامه ریزی می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0