يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۲:۵۱:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ 
  • کد خبر : ۷۱۲۲
سفر نوروزی به شهرهای اصفهان، یزد و شیراز با نشریه "سفر"
ماهنامه "سفر" به عنوان نشریه برگزیده ملی گردشگری ایران در نوروز 1400 به معرفی سه شهر اصفهان، یزد و شیراز می پردازد.

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه میان سه شهر اصفهان، یزد و شیراز یک قرارداد گردشگری به نام "طلایه داران گردشگری ایران" منعقد شد، گفت: با توجه به اینکه در یک سال اخیر با مشکل شیوع ویروس کرونا در کشور روبرو بودیم و این مشکل همچنان ادامه دارد و امکان سفر به این شهرها وجود ندارد لذا پیشنهادی را مطرح کردیم که سه شهر اصفهان، یزد و شیراز به صورت مکتوب در نشریه ای به معرفی شهرهای خود و بیان ارتباطات خود با یکدیگر بپردازند.

علیرضا مساح افزود: ماهنامه سفر که نشریه برگزیده ملی گردشگری ایران است در 50 صفحه آماده شده که هر شهر از جمله اصفهان در 10 صفحه با ارائه عکس و توضیحات به معرفی جاذبه های گردشگری، معماری و خوراک مخصوص شهر خود پرداخته است؛ همچنین مقاله ای با عنوان " گردشگری، احیاگر فضاهای مرده شهر اصفهان" در این نشریه به چاپ رسیده است.

وی ادامه داد: این ماهنامه از روز نخست عید نوروز توزیع شده و از طریق مراکز گردشگری سطح کشور از جمله هتل ها، تورهای دارای مجوز گردشگری و هواپیماها در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

گفتنی است؛ نشریه سفر در پنج هزار جلد به چاپ رسیده است که علاقه مندان برای دریافت این ماهنامه می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

ماهنامه سفر ویژه نوروز 1400 را اینجا دریافت کنید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0