يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۲:۳۱:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ 
  • کد خبر : ۷۱۲۱
مهمانی نوروزی در "بهار دلنشین"
"بهار دلنشین" مجموعه ای ترکیبی تلفیقی است که در ایام نوروز 1400 از طریق کانال شاد آموزش و پرورش در اختیار خانواده ها قرار می‌گیرد.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه ای فی مابین معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان منعقد شد که هدف آن تکمیل طرح کلاس شهر با انجام یک سری فعالیت ها و رویدادهای مشترک بود که بر همین اساس برنامه ای با عنوان " بهار دلنشین" تهیه و تدوین شد.
احمد رضایی افزود: "بهار دلنشین" یک مجموعه اینترنتی و برنامه ای ترکیبی- تلفیقی است که  در ایام نوروز از 1 تا 13 فروردین رأس ساعت 19:30 در کانال شاد آموزش و پرورش بارگذاری می‌شود.
وی تصریح کرد: هر قسمت از این مجموعه 13 قسمتی در 30 دقیقه تولید شده که آیتم های مختلفی از جمله اجرای محمد نریمانی با نام مستعارِ ممد آقا، ترانه و سرود، استندآپ کمدی، سایه بازی با دست، آیتم های کودک و مهمان را شامل می شود.
وی ادامه داد: بر اساس مفاد طرح کلاس شهر در آیتم مهمان، افرادی همچون پارک‌ بانان، آتش نشانان، پلیس راهور، پلیس فتا و افرادی مرتبط با موضوعات محیط زیست و اخلاق شهروندی به برنامه دعوت و با آنها گفتگوی کوتاهی پیرامون موضوع مربوطه انجام می شود.
وی با بیان اینکه در این مجموعه سعی کرده ایم از برنامه های ترکیبی - تلفیقی نوروزی استفاده کنیم،  خاطرنشان کرد: مخاطب این برنامه عامه مردم از کودکان و نوجوانان و خانواده ها می باشند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0