پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۱:۳۹:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • کد خبر : ۷۰۴۶
تهیه و انتشار نسخه دیجیتال مجموعه كتاب "مهربانی‌های ریزه میزه"
مجموعه کتاب "مهربانى‌هاى ريزه میزه" در پنج جلد با محوریت کار داوطلبانه به صورت قصه‌گویی و روایت‌گونه تولید و در فضای مجازی قرار خواهد گرفت.

مسئول سازمان‌های مردم‌نهاد معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مجموعه کتاب "مهربانى‌هاى ريزه میزه" در کلاس‌های آموزشی سازمان و خانه کودک تحت عنوان آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان ارائه شده است.

ژاله کرمانی از رونمایی نسخه دیجیتال مجموعه کتاب "مهربانى‌هاى ريزه میزه" خبر داد و افزود: پیش از این قرار بود به منظور ترویج و توسعه فرهنگ کار داوطلبانه در بین کودکان در برنامه‌ای مدون با مشارکت سازمان مردم‌نهاد علم‌پژوهان مربیان آموزش‌دیده در مهدهای کودک اصفهان کار داوطلبانه را به کودکان آموزش دهند که با توجه به شیوع بیماری کرونا بر آن شدیم پنج جلد این کتاب را به صورت قصه‌گویی و روایت‌گونه تولید و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در دسترس همگان قرار دهیم که تولید آن در مراحل پایانی قرار دارد.

به گفته وی، به منظور پاسداشت نویسندگان کودک و نوجوان و اخذ نظرات و پیشنهادات آنها، این مجموعه پنج جلدی به نویسندگان کشور اهدا شد که بازخورد خوبی داشت و از نظرات آنها در تهیه مجموعه سه جلدی "دست‌های کوچک، مهربانی‌های بزرگ" نیز استفاده شده است.

کرمانی خاطرنشان کرد: همچنین امسال در راستای ترویج کار داوطلبانه در میان کودکان و خانواده‌های آنها مسابقه‌ای با عنوان مهربانی از زبان کودکان به صورت مجازی برگزار شد که مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت و به یکصد نفر از شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0