پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۱:۳۴:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • کد خبر : ۷۰۴۵
انتشار مجموعه كلیپ "معرفی اصفهان" در شبكه های اجتماعی چین
علیرضا مساح از تولید و انتشار 10 فیلم و کلیپ کوتاه در معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان به زبان چینی به مناسبت سال نوچینی خبر داد.

رئیس اداره گردشگری شهرداری اصفهان اظهار داشت: این کلیپ ها به همت اداره گردشگری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تهیه شده که درصدد است تا اصفهان را بیش از پیش معرفی کند.

وی افزود: کلیپ های منتشر شده در دو شبکه اجتماعی وی چت و ویبو در کشور چین به معرفی جاذبه های گردشگری مهم شهر اصفهان همچون میدان نقش جهان، باغ پرندگان، مسجد امام، عمارت عالی قاپو، برخی از خانه های تاریخی اصفهان، حمام علی قلی آقا و کلیسای وانک می پردازد.

وی با اعلام اینکه کلیپ های معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان با روایت و زیرنویس چینی در حال انتشار است، تصریح کرد: با توجه به تنوع گویش و فرهنگ در زبان چینی سعی شده است تا با روایت و زیرنویس چینی، ترجمه ای قابل استفاده برای چینی ها تهیه و منتشر شود.

وی ادامه داد: در ابتدا در نظر داشتیم که این کلیپ ها به صورت رسمی به معرفی جاذبه های مهم گردشگری شهر اصفهان بپردازد اما با توجه به جذابیت رازآلودی در فرهنگ و سلیقه چینی ها این کلیپ ها با اهمیت به موضوع، رمزآلودی تولید شد.

مساح خاطرنشان کرد: ایرانیان مقیم کشور چین و نمایندگی رسمی ایران در کشور چین در تهیه و انتشار کلیپ و فیلم های معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان با اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همکاری کردند. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0