• ساعت : ۱۶:۴۴:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ 
  • کد خبر : ۷۰۰۰
اجرای نمایش‌واره "شب های روشن" بر روی پل بزرگمهر
نمایش‌واره "شب های روشن" از سوی منطقه 4 شهرداری اصفهان ویژه دهه فجر هر روز ساعت 17 بر روی پل بزرگمهر اجرا می شود.

شهردار منطقه ۴ اصفهان  ضمن تبريک چهل و دومين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی در تشریح برنامه های اين منطقه به مناسبت دهه فجر گفت: برنامه "شب های روشن"  شامل نمایش واره نور ،صدا و تصویر همراه با برنامه های هنری دیگر بوده که تداعی کننده روزهای پیروزی و سرودهای آن روزگار است.

رضا اخوان اظهار کرد : این برنامه از سوی منطقه 4 شهرداری اصفهان در کنار آذين بندين محله ها و ميادين منطقه، هماهنگ با ساير مناطق شهر اصفهان بر روی پل بزرگمهر هر روز از ساعت 17 اجرا می شود تا به نشاط شهر کمک کند.

وی افزود: به مناسبت تقارن دهه فجر و ميلاد حضرت  زهرا (س) نیز در خانه فرهنگ احسان کارگاه ويژه بانوان و نوجوانان با موضوع "توانمندسازی فردی و اجتماعی" برنامه ریزی شده و همچنین از بانوان همکار شهرداری در جلسه ای ویژه تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: در مجموعه فرهنگی تفريحی باغ غدير نيز همزمان با دهه فجر باشگاه های کتابخوانی منطقه 4 آغاز به کار کرده و در اين کارگاه ها نوجوانان علاقه مند به مطالعه به ويژه تاريخ معاصر به نقد و بررسی و گفتگو درباره کتاب ها می پردازند.

وی اظهار داشت: برگزاری آیین گشایش برنامه های دهه فجر  از مزار شهدای گمنام باغ غدیر با همکاری هیات دوچرخه سواری و بسیج ورزشکاران استان اصفهان و گروه رزم آوا به سمت گلستان شهدا با ادای احترام به مقام شهدا و ایجاد فضای معنوی که یادآور روزهای پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های این منطقه بوده است.

شهردار‌ منطقه ۴ در پایان گفت:  در این دهه ویژه نامه ای با عنوان "سیر توسعه شهری محلات منطقه" با همکاری روزنامه اصفهان زیبا منتشر خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0