• ساعت : ۱۱:۲۴:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ 
  • کد خبر : ۶۹۸۶
حركت به سمت آینده با نگرشی نو در " نیمه پر لیوان"
مجموعه فیلم های کوتاه با عنوان "نیمه پر لیوان" با هدف نگرشی نو و حرکت به سمت آینده از سوی خانه نوجوان تهیه شده است.

مدیر خانه نوجوان با بیان این مطلب گفت: " نیمه پر لیوان" عنوانِ ویژه برنامه ای است که در قالب سه فیلم کوتاه مفهومی با موضوع مشکلات جوانان در چهل سال اخیر به مناسبت دهه فجر، 16 و 17 بهمن ماه به نمایش در می آید.

صفیه سادات موسویان افزود: این مجموعه فیلم های کوتاه به همت کانون فیلم خانه نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و به همت نوجوانان منتخب و فعال در کانون های فیلم، شعر و ادب و تئاتر و با همکاری گروه تیراژه هنر تهیه شده است.

وی تصریح کرد: کارِ فیلمنامه نویسی، فیلم برداری، تدوین و بازیگری تمام کلیپ های تهیه شده توسط اعضای کانون های فیلم و تئاتر و نویسندگی خانه نوجوان اجرا شده است.

مدیر خانه نوجوان ادامه داد: ویژه برنامه " نیمه پر لیوان" در قالب سه فیلم کوتاه کمتر از 10 دقیقه ای با عناوین " آدامس" ، "تبلت" و "رویای مجازی" تهیه شده که در ایام دهه فجر بر روی صفحه اینستاگرامی خانه نوجوان به نشانی khane_nojavan_esf  بارگذاری می شود.

وی اظهار داشت: عوامل تهیه این فیلم های کوتاه از بین نوجوانان مناطق 15گانه شهرداری اصفهان انتخاب شده اند که در رده سنی 9 تا 19 سال قرار دارند.

موسویان گفت: این مجموعه فیلم های کوتاه با این هدف تهیه شده که به نوجوانان بگوییم با اینکه امروز شرایط سخت اجتماعی بر جامعه ما حاکم شده و شاید با دیدن فیلم های مجازی تصور کنیم که اگر در کشورهای دیگر زندگی می کردیم شرایط بهتری داشتیم اما هرگز نباید فراموش کنیم که هویت ملی و اجتماعی ما تنها در کشور خودمان حفظ می شود و اگر بتوانیم به این هویت پر و بال بدهیم بدون شک آینده و اتفاقات خوبی برای کشور ما رقم خواهد خورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0