• ساعت : ۱۱:۱۰:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ 
  • کد خبر : ۶۹۷۷
رونمایی از پورتال كتابخانه های شهرداری اصفهان در ایام دهه فجر
پورتال کتابخانه های شهرداری اصفهان به منظور نهادینه کردن فرهنگ مطالعه از دوران کودکی همزمان با ایام دهه فجر رونمایی می شود.

رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار داشت: مطالعه در زمان های استراتژیک موثر است چراکه با شکل گیری عادت به مطالعه در زمان های کودکی و نوجوانی می توان از دستاوردهای آن در زمان های سرنوشت ساز زندگی بهره جست.

طیبه فاطمی در راستای مطالعه بیشتر و بهره مندی از امکانات کتابخانه ها از رونمایی پورتال کتابخانه های شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: این پورتال با هدف دسترسی به آخرین اخبار، اطلاعات، رویدادها، برنامه ها، خدمات و فعالیت های اداره امور کتابخانه ها در قالب های گوناگون چندرسانه ای و با رویکرد دسترسی بر منابع دیجیتال اطلاعات علمی-پژوهشی و کتابخانه ای آماده شده است.

وی افزود: اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با راه اندازی پورتال کتابخانه شهرداری درصدد نهادینه کردن فرهنگ مطالعه از دوران کودکی است.

وی تصریح کرد: تمام کتابخانه های وابسته به شهرداری با اتصال به این پورتال و انتخاب قالب ها می توانند در توسعه عادت به مطالعه سهیم شوند.

گفتنی است؛ علاقه مندان به مطالعه و کتاب می توانند به آدرس http://mysite1.ir/cle  مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0