• ساعت : ۱۱:۶:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ 
  • کد خبر : ۶۹۵۰
گالری نگرش میزبان نمایشگاه "رستخیز"
نمایشگاه "رستخیز" روز جمعه سوم بهمن ماه در گالری نگرش افتتاح و به مدت یک ماه مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی گالری نگرش؛ علی استدلال با اشاره به پروژه چگالش دو، اظهار کرد: پروژه چگالش دو، با عنوان "رستخیز" از سه مدیم عکس، موسیقی و ادبیات تشکیل شده است و نخستین پروژه نمایشگاهی گالری نگرش در سال 99 به شمار می‌رود.

مدیر گالری نگرش افزود: در این نمایشگاه با چیدمان متفاوتی از عکس‌ها رو به رو هستیم که می توان گفت برای اولین بار در اصفهان و حتی ایران رخ خواهد داد. نمایشگاه‌های عکس به صورت متداول به صورت قاب‌هایی بر روی دیوار به نمایش در می‌آید اما در پروژه «رستخیز» برای اولین بار با استفاده از متد جدید، عکس ها به صورت چیدمانی متفاوت همراه با موسیقی و متن قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان، مبنی بر حمایت از پروژه‌های فرهنگی هنری، قرار بر این شد شهرداری اصفهان حمایت‌های مادی و معنوی را از پروژه دوم چگالش داشته باشد که بر این اساس نمایشگاه "رستخیز" به صورت کاری مشترک با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با حمایت‌های شورای اسلامی شهر و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برپا شده اما در بخش تولید محتوا تمام حقوق معنوی نمایشگاه، متعلق به گالری نگرش است.

وی با اشاره به زمان بازگشایی نمایشگاه، گفت: پروژه چگالش دو با عنوان "رستخیز" از سوم بهمن ماه از ساعت 16 به مدت یک‌ماه مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد.

استدلال با اشاره به شکل گیری پروژه چگالش تصریح کرد: پروژه چگالش از ابتدای سال 98 آغاز شد و اولین نمایشگاه این پروژه با عنوان «پس از هبوط» زمستان 98 به بازدید عموم درآمد. در این پروژه هدف اصلی تجربه کردن و ارتباطات مدیم‌های هنری در مواجه با یکدیگر بود و به همین دلیل نام پروژه «چگالش» گذاشته شد.

مدیر گالری نگرش با بیان اینکه هدف گالری نگرش ایجاد پایگاه هنری و تولید محتوا است، تصریح کرد: رویکرد این گالری، حوزه هنرهای تجسمی با رویکرد هنر معاصر بوده و بیشتر نمایشگاه‌های این گالری با مدیم‌های جدید رو به رو بوده است. گالری نگرش تجربه‌های متفاوتی را داشته و در سال‌های اخیر به سمت هنرهای جدید و  هنر معاصر رفته و فضای گالری را به پلتفرم تجربی تبدیل کرده و زمینه را برای خلق ایده‌های جدیدی در حیطه هنر فراهم کرده‌ است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0