پنج‌شنبه, 2 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۱:۳۰:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
  • کد خبر : ۶۹۳۸
فرصت زندگی دوباره با ایجاد پویش ملی اهدای عضو
پویش ملی اهدای عضو به صورت فرآیند محور از سوی شهرداری های کلانشهرهای کشور و معاونت های فرهنگی زیر مجموعه آنها ایجاد می شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور گفت: میزان انگیزه و انگیزش شهروندان برای اهدای عضو به همنوعان یکی از شاخص های مسئولیت های اجتماعی در زیستگاه های انسانی است که وظیفه ما در این حوزه آگاهی بخشی به شهروندان بوده تا بتوانند با ضریب آگاهی بالا به اهدای عضو اهتمام داشته باشند.

محمد عیدی افزود: قطعا اهدای عضو یکی از جلوه های عشق در جوامع انسانی است همانطور که شهید بهشتی در سخنی گفتند بروید عاشق شوید لذا این مسئله یکی از شاخص هایی است که دیگر گزینی در جامعه را نهادینه می کند و باعث عشق ورزیدن انسان ها به یگدیگر می شود.

وی اظهار داشت: بر این اساس تفاهم نامه ای با انجمن اهدای عضو ایرانیان با حضور دکتر کمال مرادی و دکتر کتایون نجفی زاده در مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور منعقد شد که طبق آن همه شهرداری های کلانشهرهای کشور و معاونت های فرهنگی زیر مجموعه آنها پویشی را به صورت فرآیند محور ایجاد خواهند کرد تا شهروندان در این پویش ملی شرکت و فرهنگ اهدای عضو را نهادینه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0