پنج‌شنبه, 9 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۵:۲:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ 
  • کد خبر : ۶۹۲۲
اهدای 170 جلد كتاب به كتابخانه "درخشان" توسط شهید مدافع سلامت
تعداد 170 جلد کتاب براساس وصیت دکتر مظاهر شمس از شهدای سلامت به کتابخانه "درخشان" اهدا شد.

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه یازده شهرداری اصفهان با اشاره به وصیت فرهنگی یکی از شهدای سلامت اظهار داشت: دکتر مظاهر شمس از ساکنان منطقه یازده اصفهان بود که به عنوان مدافع سلامت در راه خدمت رسانی به مبتلایان کرونا جان خود را از دست داد و طبق وصیت این خیر فرهنگی، 170 جلدکتاب به کتابخانه درخشان رهنان اهدا شد.

سیدهاشم موسوی افزود: دکتر شمس در وصیت نامه خود نسبت به تهیه مجموعه ای کامل از کتاب های آموزشی و درسی کتابخانه «درخشان» منطقه رهنان تاکید داشت لذا بر همین اساس از سوی خانواده این شهید مدافع سلامت هزینه مراسم هفتم به خرید 170 جلد کتاب نفیس و آموزشی اختصاص یافت.

وی ادامه داد: مرحوم شمس به مدت پنج سال در کتابخانه "درخشان" عضویت داشت و این وصیت شهید مدافع سلامت می تواند گامی فرهنگی در توسعه فرهنگ مطالعه باشد.

موسوی با بیان اینکه دکتر مظاهر از جوانان فعال و فرهنگی اصفهان بود، گفت: او پس از گذراندن دوره پزشکی در دانشگاه کاشان به صفوف مدافعان سلامت پیوست و چندین ماه در بیمارستان های کاشان به مداوای مبتلایان به کرونا پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: خانواده این شهید مدافع سلامت علاوه بر تکمیل مجموعه کتابخانه "درخشان" با 170 جلد کتاب نفیس، دوقطعه فرش به نمازخانه کتابخانه نیز اهدا کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0