پنج‌شنبه, 9 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۶:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ 
  • کد خبر : ۶۹۱۳
اعلام نتایج رویداد «در مقیاس قوس» در بخش ویدئو و پوستر
اسامی برگزیدگان رویداد «در مقیاس قوس» در بخش ویدئو و پوستر اعلام شد.

رویداد «در مقیاس قوس» در دو بخش شامل انتخاب و نمایش آثار و بخش دیگر جلسات گفتگو پیرامون نمادهای شهری و لزوم برگزاری رویدادهای مرتبط، تعریف و برنامه ریزی شد.

براساس آمار به دست آمده در بخش پوستر ۷۸ طرح، در بخش مجسمه ۴۶ طرح و در بخش ویدئوآرت ۱۹ طرح دریافت شده است که پس از داوری مقدماتی و نهایی نتایج اعلام خواهد شد.

داوری بخش ویدئوآرت با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی ۲۴ آذرماه به صورت حضوری در موزه هنرهای معاصر انجام گرفت که در این بخش طرح ها به صورت پروپزال های متنی، شامل شرحی از نگاه شرکت کنندگان به نماد قوس، به همراه شرحی از نحوه ساخت و اجرای ویدئوآرت و اطلاعات فنی ارائه گردید.

سجادعلی پورحیدری، شیرین داوودیان، بهروز شریفی، ریحانه شیخ بهایی، حامد میرزا محمدی به عنوان برگزیدگان بخش پوستر از سوی هیئت داوران متشکل از هما دلورای، آریا کسایی و رسول کمالی انتخاب شدند.

همچنین هیئت داوران با توجه به کیفیت طرح های ارسال شده سه طرح علی افضلی، ناهید جلالیان فرد و محسن گرجی را برای نمایش شهری برگزیدند.

گفتنی است؛ نتایج داوری بخش مجسمه در تاریخ ۲۲ دی ماه منتشر و زمان و نحوه نمایش آثار برگزیده هر بخش متعاقباً اعلام خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0