پنج‌شنبه, 9 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۹:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ 
  • کد خبر : ۵۷۹۳
اجرای طرح مجازی "مبادله كتاب" ویژه شهروندان اصفهانی
طرح مجازی "مبادله باشگاه کتاب شهروند" از سوی کتابخانه میرداماد و تخصصی حقوق همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در سایت کهن برگ اجرایی شد.

رییس کتابخانه میرداماد و تخصصی حقوق با اعلام این خبر گفت: کتابخانه میرداماد و تخصصی حقوق  وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان دارای بخشی به نام "مبادله کتاب شهروند" با 12 هزار جلد کتاب بوده که شهروندان می توانند  کتاب های تمیز، سالم و نسبتا خوب خود را با مراجعه به این بخش به صورت رایگان با کتاب مورد نظرشان مبادله کنند.

مرضیه اربابان افزود: درحال حاضر به خاطر شرایط کرونا و تقارن با هفته کتاب و کتابخوانی شرایطی فراهم شد تا شهروندان حضور فیزیکی کمتری داشته باشند و به صورت مجازی از این طرح بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت کهن برگ به نشانی www.kohanbarg.ir ، کتاب های مورد نظر خود را با دیدن اطلاعات توصیفی، عکس روی جلد و محل نگهداری کتاب انتخاب و پس از آن با مراجعه حضوری کتاب ها را مبادله کنند.

گفتنی است؛ کتابخانه تخصصی میرداماد واقع در خیابان نیکبخت غربی بعد از ساختمان دادگستری است میزبان علاقه مندان برای مبادله کتاب شهروندی است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0