يکشنبه, 26 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۳:۷:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ 
  • کد خبر : ۵۷۶۵
آشنایی با مادی‌های اصفهان در مسابقه عكاسی "نیاصرم"
مسابقه عکس مادی های اصفهان با محوریت " نیاصرم" از سوی اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای برگزار می شود.

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت:  با توجه به اینکه مادی‌های اصفهان تاثیر عمیقی بر زندگی دارند و از جمله جاذبه‌های اصلی شهر اصفهان به حساب می‌آیند اما در طول سال‌های گذشته اقدام مناسبی برای معرفی این جاذبه‌های طبیعی اصفهان صورت نگرفته‌است.

علیرضا مساح اظهار کرد: معمولا در شهرهای دنیا از چنین جاذبه‌هایی حداکثر استفاده را برای تصویرسازی شهری استفاده می‌کنند اما باید گفت که برای مادی‌های اصفهان در این زمینه، کار به خصوصی انجام نشده است.

وی افزود: با توجه به لزوم بازنگری در جاذبه‌های گردشگری به نظر می‌رسد باید نگاهی متفاوت به شهر اصفهان کرد و از بعضی ظرفیت‌های مغفول شهری مانند مادی‌ها استفاده کرد.

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: فراخوان عکس مادی های اصفهان با محوریت "نیاصرم" یک رویداد گردشگری خلاق در زمان شیوع کرونا ویروس است که علاقه مندان عکاسی می توانند در بهترین فصل عکاسی از مادی های اصفهان یعنی پاییز در آن شرکت کنند.

مساح ادامه داد: این مسابقه با همکاری انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان، مجموعه آینه و کانون عکس استان اصفهان در دو بخش حرفه ای ( فتوواک) و غیر حرفه ای و آزاد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه آثار منتخب در کتابچه مادی های اصفهان چاپ می شود، تصریح کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه اینستاگرامی @niasarmphoto مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0