يکشنبه, 26 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۹:۲۷:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ 
  • کد خبر : ۵۷۵۵
"شهید كوچه ما روشنایی شهر است" ویژه برنامه ای برای معرفی شهدای عملیات محرم
مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: به منظور آشنایی بیشتر مردم با 25 آبان روز حماسه ایثار و شهادت مردم اصفهان برنامه هایی تدارک دیده شده که با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع کرونا ویروس اجرای آنها به نوعی متفاوت خواهد بود.

علی اصغر شاطوری اظهار کرد: ویژه برنامه "شهید کوچه ما روشنایی شهر است" با محوریت شناسایی و معرفی شهدای عملیات محرم  روز 25 آبان منطقه هفت شهرداری اصفهان و آذین بندی محله های آنها برنامه ریزی شده که تا مردم محله بیشتر با شهدای منطقه زندگیشان آشنا شوند.
وی افزود: همچنین به دلیل وجود میدان 25 آبان در منطقه هفت شهرداری اصفهان از پل چمران تا خیابان شهدا نیز با عکس شهدا و معرفی آنها آذین بندی شده است.
وی ادامه داد: به مناسبت حماسه سازی اصفهانی ها در این روز، دیوار پازلی روی عرشه پل 25 آبان نیزبا عنوان روز حماسه مردم اصفهان رونمایی شد.
مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان با بیان فعالیت های این شهرداری در حوزه فضای مجازی افزود: کلیپ و موزیک شعر اجتماعی در مورد شهدای این روز، کلیپ سه دقیقه ای محتوایی و هویتی در مورد ماجرای 25 آبان،  تیزرهای 34 ثانیه ای با محتوای شهیدان 25 آبان همراه با وصیت نامه هایشان از جمله فعالیت های مجازی منطقه هفت شهرداری اصفهان در این روز است.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای تمامشای ویدئوها و دستیابی به برنامه های اجرا شده می توانند به صفحه اینستاگرامی اصفهان فرهنگ مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0