شنبه, 25 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۹:۴۰:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ 
  • کد خبر : ۵۷۳۸
بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی در وبینار "فرهنگ شهرت و خانواده"
وبینار آموزشی "فرهنگ شهرت و خانواده در فضای مجازی"، 24 و 25 آبان ماه ساعت 16 برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه گفت: شهرت طلبی در حال حاضر، فضای مجازی را با آسیب روبرو کرده به نوعی که میبینیم سلبریتی ها برای جذب فالور، لایک و کسب در آمد همه اتفاقات زندگی خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند و همین اتفاق باعث تقلید مردم عادی از آن ها شده است.

فاطمه شفیعی اظهار کرد: ناهنجاری هایی که شهرت طلبی ایجاد کرده باعث شده ارزش ها زیر سوال برود و عده ای سوار بر این موج شوند در صورتیکه باید از ظرفیت فضای مجازی به درستی استفاده و فرصت و تهدیدها شناخته شود چرا که این شهرت طلبی ها باعث می شود که هنجارها و ارزش های نوجوانان و جوانان تغییر کند و اسرار خانوادگی برملا شود.

وی افزود: فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا جهت شناخت فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی، وبینار آموزشی "فرهنگ شهرت و خانواده در فضای مجازی" را 24 و 25 آبان ماه با همکاری امور آموزش، بهبود روش ها و نظام پیشنهادات(آموزش کارکنان وابسته به این سازمان) برگزار می کند.

شفیعی افزود: این وبینار با حضور دکتر احسان شاه قاسمی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار می شود که حضور برای عموم مردم آزاد و رایگان است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با شماره 35544096  تماس حاصل کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0