• ساعت : ۱۰:۴:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۵۵۷۲
اعلام فراخوان پذیرش كانون نقاشان ویژه كودكان نقاش
فراخوان پذیرش کودکان علاقه مند به نقاشی رده سنی 5 تا 12 سال در خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان  اعلام شد.

مدیر خانه کودک با بیان این خبر گفت: کانون نقاشان از سال 92 شکل گرفت که بسیار موفق بوده و تاکنون کودکان با استعدادی را در زمینه نقاشی به جامعه معرفی کرده است.

زهرا کاظمی با بیان اینکه پذیرش کودکان علاقه مند به نقاشی از 5 تا 12 سال انجام می شود، اظهار کرد: این فراخوان که تا 30 شهریور مهلت ثبت نام دارد، مربوط به کودکانی است که فکر می کنند در زمینه هنرهای تجسمی و نقاشی مهارت دارند.

وی افزود: وقتی کودکان آموزش های اولیه را گذراندند و با مفهوم هنر، شکل، رنگ و کلیات نقاشی آشنا شدند می توانند به عضویت کانون در آمده و با پرداخت هزینه ای سالانه هفته ای یک بار تحت آموزش مستقیم قرار گیرند اما در شرایط فعلی آموزش ها به صورت مجازی انجام می شود.

مدیر خانه کودک تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در فراخوان پذیرش کانون نقاشان که از سوی خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اعلام شده است می توانند با شماره 36275040 تماس بگیرند تا از کودکان آن ها برای عضویت  تست استعداد و علاقه گرفته شود.

گفتنی است؛ تمام کودکانی که عضو کانون می شوند کارت عضویت دریافت کرده تا با آموزش های مستقیم بتوانند در فعالیت های استانی، کشوری و بین المللی شرکت کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0