• ساعت : ۱۰:۱۲:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ 
  • کد خبر : ۴۳۱۲
نصر اصفهانی: مشاركت بخش خصوصی در تجهیز ورزشگاه‌ها ستودنی بود
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان مشارکت بخش خصوصی در توسعه، تجهیز و ترمیم 20 ورزشگاه ‌شهرداری را ستودنی دانست و گفت: امیدوارم این اقدام به نمونه‌ای برای سایر اقدامات مشارکتی در شهر تبدیل شود.

نصر اصفهانی درباره بازگشایی و آغاز به‌ کار 20 ورزشگاه شهرداری اصفهان از اول تیرماه پس از تکمیل فرآیند توسعه، تجهیز و ترمیم در طول یک سال گذشته اظهار داشت: آغاز به‌کار مجدد این ورزشگاه‌ها در گوشه و کنار شهر یکی از روزهای خوب مدیریت شهری اصفهان را رقم زد.

وی افزود: امروزه ورزشگاه‌ها با هر کیفیتی مورد استقبال شهروندان قرار می‌گیرند و جوانان و نوجوانان آن‌قدر به این امکانات نیاز دارند که اگر مکانی به‌روزرسانی هم نشده و تمام امکانات در آن فراهم نشده باشد نیز به اماکن ورزشی مراجعه می‌کنند، چه برسد به اینکه این ورزشگاه‌ها بهینه‌سازی و تجهیز شده باشد.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه لازم بود برای تکریم نوجوانان، جوانان و تمام افرادی که از اماکن ورزشی شهرداری استفاده می‌کنند اقداماتی مانند توسعه، تجهیز و ترمیم در آنها انجام شود، گفت: در واقع این اقدامات به خوبی انجام شد تا اماکن ورزشی برای شهروندان فرح‌بخش باشد و با میل و رغبت بیشتری از آنها استفاده کنند.

نصر اصفهانی مشارکت بخش خصوصی در توسعه، تجهیز و ترمیم 20 ورزشگاه ‌شهرداری اصفهان را ستودنی دانست و ادامه داد: امیدوارم این اقدام به نمونه‌ای برای سایر اقدامات مشارکتی در شهر اصفهان تبدیل شود.

وی بیان کرد: یکی از مکان‌هایی که بسیار مورد اقبال نوجوانان و جوانان شهر اصفهان قرار گرفته اماکن ورزشی شهرداری شامل زمین‌های روباز، سالن‌های سرپوشیده و استخرها است که شهرداری اصفهان بر اساس نیاز و ضرورت به ایجاد آنها ورود پیدا کرده است. امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم با توجه به مأموریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که بر عهده شهرداری گذاشته شده و آن را کمی از قالب سنتی خود خارج کرده است، شهرداری با رویکرد و برنامه‌های جدید به موضوعات گوناگون ورود پیدا کرده و خوشبختانه در این عرصه نیز موفق بوده است.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر شهرداری اصفهان هم در مراکز فرهنگی و هم در فضاهای ورزشی که ایجاد کرده از متولیان امر پیشی گرفته است.

نصر اصفهانی توجه به مسائل ورزشی را یکی از مطالبات جدی شهروندان اصفهانی دانست و گفت: امیدوارم با توجه به نیاز شهروندان به این مهم توجه شود و مدیریت شهری در راستای این مطالبات گام بردارد.

وی با تقدیر از شهردار اصفهان، معاونان وی و دست‌اندرکاران توسعه، تجهیز و ترمیم 20 ورزشگاه شهرداری افزود: امیدوارم شهروندان بتوانند نهایت استفاده را از این اماکن ورزشی ببرند.

گفتنی است؛ سالن‌ چندمنظوره رزمی، زمین چمن مصنوعی و سالن ورزش‌‌های توپی ورزشگاه امین در منطقه 6، زمین‌های تنیس خانه اصفهان، سالن ورزشی طیب، استخر سرتاوه، سالن بدنسازی مجموعه‌های ورزشی ارغوان، شهید غازی و ورزشگاه امیرالمومنین(ع)، زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای شهرداری، سالن چندمنظوره ورزشگاه امین‌آباد، سالن پیلاتس مجموعه ورزشی کردآباد، سالن حرکات اصلاح‌درمانی مجموعه ورزشی وحید، چمن مصنوعی مجموعه ورزشی آبشار، مجموعه بازی‌های اتاق فرار در زیرگذر چهارراه وکلا، ورزشگاه‌های سلامت و بهمن در منطقه 14، سالن توپی ورزشگاه کوجان در منطقه 8، سالن رزمی مجموعه ورزشی فردوان و ورزشگاه کوثر در منطقه 12 در طول یک سال گذشته از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان مورد توسعه، تجهیز و ترمیم قرار گرفت و از نخستین روز تابستان امسال بازگشایی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0