• ساعت : ۹:۱۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ 
  • کد خبر : ۴۲۸۵
اعلام اولین فراخوان جذب ایده ویژه ایده پردازان و نخبگان
اولین فراخوان جذب ایده توسط معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اعلام شد.

این فراخوان از تمامی ایده پردازان، افراد نخبه و نوآور، دانشگاهیان و سایر فعالان نوآور با محوریت توسعه فرهنگ سلامت، گردشگری، مشارکت های فرهنگی اجتماعی، امور اجتماعی و توسعه فرهنگ شهروندی دعوت به عمل آورده است.

اداره توسعه فرهنگ شهروندی، اداره توسعه فرهنگ سلامت، اداره امور اجتماعی، اداره مشارکت های اجتماعی و اداره گردشگری از جمله ادارات زیرمجموعه معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هستند که با ارائه موضوعات مختلف به جذب ایده می پردازند.

محیط زیست، تعلق به شهر، اخلاق شهروندی و جامعه ایمن از جمله موضوعات اداره توسعه فرهنگ شهروندی و  اصفهان شهر دوستدار سالمند، دوستدار خانواده و دوستدار محیط زیست از جمله موضوعات اداره توسعه فرهنگ سلامت در این فراخوان است.

همچنین اداره امور اجتماعی با موضوعاتی در زمینه پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از کودک آزاری، گفتگو در خانواده و گفتگوی موثر در فراخوان مورد توجه ایده پردازان قرار می گیرد.

اداره مشارکت های اجتماعی نیز در موضوعات ترغیب و تشویق به فعالیت های داوطلبانه، افزایش مشارکت های فرهنگی و اجتماعی محلات شهر اصفهان و افزایش مشارکت سازمان های مردم نهاد در زمان بحران و اداره گردشگری در موضوعات ارتقا حس تعلق به شهر بر اساس طرح گردشگری اصفهان در سال 2020، ارتقا اقتصاد فرهنگ و هنر بر اساس طرح گردشگری اصفهان در سال 2020، جذب گردشگر و افزایش ماندگاری گردشگری در شهر از ایده پردازان دعوت می کند تا در این فراخوان شرکت کنند.

شرکت کنندگان در مرحله اول بایستی ایده های خود را به صورت کلی از طریق فرم پیوست ارسال کنند و طرح خود را با رویکرد موضوعات محوری در فراخوان با استفاده از تمامی روش ها و رسانه ها شامل نرم افزارها، اقلام آموزشی و کمک آموزشی، صنایع هنری و فرهنگی خلاق، تفریح و سرگرمی ارائه دهند.

ایده های پذیرفته شده در مرحله نهایی داوری، می توانند توسط خود فرد ایده پرداز اجرا شوند که در این صورت رزومه تخصصی در زمینه اجرای طرح پذیرفته شده باید در موقع داوری به هیئت داوران ارائه شود.

هر یک از ایده پردازان باید نام و نام خانوادگی اشخاص حقیقی یا حقوقی، کد ملی یا شناسنامه ملی، آدرس کامل و شماره تلفن، طرح کلی ایده(حداقل 10 خط) را در یک فایل پی دی اف با سایز 14 فونت لوتوس ارسال کنند.

گفتنی است؛ آخرین مهلت ارسال آثار تا 30 خرداد ماه است که شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی shahrvandi-isf.ir  مراجعه کرده و یا با شماره های 03134467360، 03135211990 و 03132223363 تماس حاصل کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0